Wyście do restauracji nie wymaga galowego stroju. Jednakże nie oznacza, że możecie Panowie postawić na typowo casualowy zestaw. W takim razie, jak się ubrać na randkę? Dziś podpowiadamy.

Klasyczny t-shirt mógłby dobrze wyglądać, jednakże lepiej wybrać koszulę. W kwestii koloru i wzoru macie pole do popisu. możecie wybrać w kratkę, prążki lub gładką. Na koszulę możesz ubrać marynarkę. Nie musi to być typowa garniturowa marynarka. Możesz także zdecydować się na inne kolory niż klasyczne.  Jeśli nie lubisz eksperymentować, zdecyduj się na uniwersalne połączenie: błękitną koszulę, granatową marynarkę i ciemne spodnie. Taki zestaw to strzał w 10. Warto również zamiast jeansów wybrać spodnie typu chino. A co z dodatkami? Możesz postawić na krawat, związany prostym węzłem lub całkowicie zrezygnować z niego. To zależy od Twojego gustu.

Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak ubrać się zgodnie z dress code? Zapraszamy na pełne szkolenie z zakresu dla gentelmenów. Więcej informacji znajdziecie na stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl .