Dużymi krokami zbliża się zima. A zimą nie ma nic przyjemniejszego od wyjazdu na narty. Dziś przygotowałyśmy dla Was wyjazd na narty z ATJ Lingwista aż do Włoch do hotelu Veronza w Val di Fiemme.

Hotel położony jest na malowniczym wzgórzu, z którego widoki są niesamowite – obejmują całą Val di Fiemme, od Pale di San Martino do całego łańcucha Lagorai. Znajduje się 2 km od centrum Cavalese i 3 km od wyciągu narciarskiego Doss Dei Laresi i Stoki Obereggen w Alpe Cermis Val di Fiemme. Ponadto zapewnia bezpłatny dojazd autobusem na stok od grudnia do kwietnia. Hotel Veronza to miejsce, w którym panuje ciepła i gościnna atmosfera. Da się to zauważyć już przy wejściu – powitalnemu koktajlowi. W hotelu znajduje się także przytulna sala kominkowa. Można się w niej napisać  herbaty, a także pooglądać telewizję lub pograć w gry planszowe. Posiada również Centrum Wellness i Centrum AquaVitalis Vitanova. A także basen z panoramicznym widokiem na Dolomity, siłownią i cardio fitness, z których goście mogą korzystać bezpłatnie. Korzystać można również z odnowy biologicznej z sauną łanią turcką oraz strefą relaksacyjną i tepidarium. W hotelu znajduje się także pub sala konferencyjna stół do ping ponga pomieszczenie na narty oraz wypożyczalnia nart.

Ośrodek został podzielony na hotel z pokojami w dwóch kategoriach oraz rzydencję z apartamentami które są wyposażone w aneksy kuchenne.

Hotel sprawdzi się podczas rodzinny wyjazdów z dziećmi. Obiekt posiada plac zabaw, a także  specjalizuje się w animacjach, turniejach, spektaklach teatralnych, a także programach rozrywkowych dla dzieci. Organizowane jest także „przedszkole na śniegu, które stanowi świetną atrakcję dla maluchów.

Veronza Hotel narty z ATJ Lingwista (2) recepcja Veronza Hotel narty z ATJ Lingwista (4) basen Veronza Hotel narty z ATJ Lingwista (5) pokój superior Veronza Hotel narty z ATJ Lingwista (6) apartament Veronza Hotel narty z ATJ Lingwista (3) sala kominkowa