Lingwista działa na rynku już prawie 60 lat ! Uczy dorosłych, młodzież oraz dzieci. Dodatkowo organizuje szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obóz na całym świecie, a także relaks na słonecznych wybrzeżach Cypru, Malty i innych krajów.

ATJ Lingwista posiada bardzo szeroką ofertę, o czym możecie się przekonać, czytając nasze posty z serii „Palcem po mapie z ATJ linwista”. W ofercie znajdziecie m.in. :

1.Zagraniczne kursy językowe:

Kursy odbywają się w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, dając możliwość połączenia przyjemnego urlopu z pożytecznym – nauczenia się czy podszlifowania takich języków jak: angielski, francuski, hiszpański, a nawet arabski, japoński, portugalski czy rosyjski. Wśród propozycji wyjazdów z językiem angielskim znajdują się takie kraje jak: Wielka Brytania, Malta, Cypr, USA czy Kanada.

2.Obozy i kursy dla dzieci i młodzieży – wyjazdy z polskim opiekunem lub samodzielne:

Uczestnicy są pod opieką polskiego opiekuna oraz lokalnej kadry. Dzięki temu mają szansę na poznanie lokalnego języka bawiąc się i ucząc jednocześnie z rówieśnikami z innych krajów.

3.Kursy językowe z piłką nożną:

ATJ Lingwista współpracuje z najlepszymi klubami Europy i wysyła dzieci na obozy piłkarskie z językiem: Realem Madryt, Manchesterem United, Tottenhamem Hotspur, Arsenalem, Juventusem czy Milanem!

4.Kursy językowe „z pomysłem”:

Kursy językowe odbywają się również z innymi zajęciami jak np. golf, żeglarstwo, nauka salsy czy kuchnia włoska.

5.Turystyka rekreacyjna:

Oprócz nauki języków, ATJ Lingwista zajmuje się turystyką rekreacyjną. Wypoczynek oferowany jest w wielu krajach na całym świecie np. w basenie Morza Śródziemnego: na Cyprze, Malcie, w Hiszpanii.

6.Incentive, czyli wyjazdy motywacyjne dla firm:

ATJ Lingwista działa aktywnie w sektorze B2B.

7.Wyjazdy i wycieczki szkolne:

ATJ Lingwista wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych turystów, oferując świetny program wycieczek szkolnych m.in. do Wielkiej Brytanii czy Niemiec!