W tym sezonie z wybie­gów i ulic, ale rów­nież i z sie­ci, bije osza­ła­mia­ją­cy bla­sk. Choć jeszcze kilka sezonów temu błyszczały tylko dodatki, dziś kreatorzy poszli na całość –  świeci się wszystko: sukienki, bluzki, spódnice, kurtki, płaszcze, a nawet garnitury! Metaliczne ubrania to niewątpliwie hit tego sezonu! Metaliczną odzież mogliśmy zobaczyć m.in. na pokazach u Giorgio Armani, Chanel, Prada, Isabel Marant czy też Marca Jacobsa.

Metalik najlepiej wygląda w połączeniu z klasyką: bielą i czernią, bowiem uspokajają i dodaje elegancji. Jednak dobrze wyglądają również z innymi kolorami. Pamiętajmy tylko, aby nie przesadzić, bo łatwo tu o kicz! Kobiety odważne, które lubią eksperymentować, będą zafascynowane tym trendem. Możecie postawić na wszystko, co się świeci. Total look w takim wydaniu podkreśli tylko Waszą przebojowość. Ekstrawagancka sukienka to strzał w 10 podczas wyjść ze znajomymi do klubu. Natomiast ultra błyszczące rurki, rzucające się w oczy idealnie podkreślą Twoje nieszablonowe podejście do mody. Dobry wybór stanowić będzie również metaliczna kurtka lub płaszcz – idealnie ożywi Twój zimowy look. Zaś paniom, które wolą klasykę, radzimy przekonać się do połysku, wybierając metaliczne dodatki w postaci torebek czy butów. Przemycony w taki sposób podkreśli żywiołowy temperament. Kuferek na ramię zestawiony z klasycznymi strojami w odcieniach szarości, bieli i czerni, odmieni najprostszy look.

Niewątpliwe najmodniejszym kolorem jest srebro, ale możesz postawić również na inne odcienie.

mtaliczny-polysk