Nie ma wątpliwości, że większość zakochanych osób, z niecierpliwością czeka na 14 lutego, czyli walentynki. Dzień Świętego Walentego to czas, kiedy wyznajemy uczucia ukochanej osobie. Dzień ten powinien być dniem pełnym miłości. Wymaga to jednaj dobrego pomysłu i zaplanowania. W dzisiejszej Lekcji Stylu podajemy Wam 6 pomysłów na spędzenie romantycznych walentynek we dwoje.

  1. Noc w hotelu.

Świetnym pomysłem będzie noc spędzona w wynajętym pokoju hotelowym. Jednak nie zapomnijcie o atrakcjach takich jak basen czy jacuzzi. Jak wiadomo, jacuzzi ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Godzinny pobyt z pewnością Was zrelaksuje. Do kąpieli koniecznie weźcie wino lub szampan, a także deser z truskawek, jednego z najlepszych afrodyzjaków. To z pewnością pobudzi Wasze zmysły.

2.Romantyczna kąpiel.

Nie macie czasu lub możliwości wynająć pokoju w hotelu? Nic straconego! W domu również możesz zrobić romantyczną atmosferę. Postaw na romantyczną kąpiel w wannie. To idealne rozwiązanie na spędzenie wieczoru dla tych, którzy chcą odpocząć od codziennego zgiełku i ciągłej pracy. Wanna wypełniona pianą, płatki róży, zapachowe świece i ezgotyczne drinki. Ten wieczór na pewno będzie udany!

3.Zaskocz go!

W tym roku to Ty przejęłaś inicjatywę? Jeśli tak, zaskocz go i spełnij jego marzenie! Kup bilet na mecz drużyny (oczywiście dla siebie również), którą lubi lub bilet na seans filmowy, który chciałby obejrzeć.  Nie mów mu o tym, aż do walentynek. To ma być niespodzianka! Z pewnością doceni taki gest! J

  1. Sportowe wariacje.

Lubicie sport, jesteście sportowymi maniakami? Jeśli tak, połączce przyjemne z pożytecznym! Wybierzcie się na narty ( o ile mieszkacie w górach lub macie niedaleko sztuczny stok) czy łyżwy. Możecie zdecydować się także na kręgle lub basen. A po wszystkim koniecznie udajcie się na romantyczną kolację J

5.Wycieczka

Marzy Wam się odpoczynek? Walentynki to świetna okazja! Wybierzcie się na weekendową wycieczkę – w góry, nad morze, w zależności co wolicie. Tylko we dwoje. Zrelaksujecie się i spędzicie miło czas J

  1. Romantyczna kolacja we dwoje.

Romantyczna kolacja, najbardziej klasyczna, sprawdzi się zawsze. Możecie zdecydować się na kolację w restauracji. Pamiętajcie tylko wcześniej zarezerwować stolik. Możecie też wybrać drugą opcję – romantyczną kolację w domu przy świecach. Brzmi świetnie, prawda? Nie zapomnij o nastrojowej muzyce, płatkach róży rozsypanych na podłodze i łóżku. Żaden mężczyzna nie odmówi kolacji w towarzystwie swojej Damy, w seksownej sukience, pachnącej zmysłowymi perfumami.

A Wy drogie Panie, jakie macie walentynkowe plany? Gdzie się wybieracie?