Niedawno zapowiadaliśmy sesję zdjęciową zrealizowaną w ramach projektu „Balkon Arcadiusa”. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska pozowała do zdjęć, które zostały wykonane w niewielkiej przestrzeni tworzącej ciekawą scenografię dla intymnych zwierzeń oraz inspirujących portretów. Niezwykle kreatywny artysta określa swój projekt jako „almanach ludzi wyjątkowych”. Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu podczas sesji zdjęciowej udzieliła mu interesującego wywiadu.

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-KamińskaJestem style coachem, cool hunterem i założycielką Szkoły Męskiego Stylu. Bardzo lubię patrzeć na uśmiechnięte buzie klientów, którzy przychodzą do mnie i mówią: „Dzięki pani zmieniło się moje życie. Mam teraz nowy start, nowy początek, nowe możliwości.”. To jest najpiękniejsze. To mnie kręci!

Tak naprawdę każdy potrzebuje czegoś innego. Niektórzy szukają wsparcia, inni – akceptacji. Przede wszystkim trzeba kochać to, co się robi. Musimy być otwarci na ludzi oraz na to, co nowe… Tworząc coś lub budując swoje własne imperium, musimy być otwarci na każdy dzień, który przynosi nowe wyzwania. Jeżeli wchodzimy do pomieszczenia i uśmiechamy się, wówczas wnosimy radość i jesteśmy w stanie rozchmurzyć wszystkich ponuraków. Wtedy przyciągamy…

Nie ma złotej myśli lub rady. Nie ma też złotego środka ukazującego, jak być szczęśliwym. Każdy szuka szczęścia i buduje je po swojemu.  Najważniejsze jest to, aby być szczęśliwym. Najistotniejsza jest radość. Powinniśmy być zadowoleni z siebie. Trzeba mieć plan pokazujący, jak to wprowadzić w życie. Należy być zdeterminowanym i mieć dużą dawkę pewności siebie. Ważna jest pracowitość i otwartość na ludzi. Trzeba kochać ludzi i to, co się robi. W dniu dzisiejszym wszyscy pędzimy gdzieś do przodu i nie zastanawiamy się nad tym, co było i co będzie. Jesteśmy tu i teraz…

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

Balkon Arcadiusa

Balkon Arcadiusa

fot. Arcadius Mauritz