Agnieszka Świst-Kamińska prowadziła szkolenie w Ełku z wizerunku i przystosowania do podjęcia pracy.

szkolenie ełk

Szkolenie w Ełku

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu po raz kolejny miała przyjemność wziąć udział w świetnym projekcie. Tym razem było to szkolenie z wizerunku i przystosowania do podjęcia pracy dla grupy mężczyzn:

• poszukujących aktywnie pracy,
  • szukających swojej drogi życia,
  • planujących rozpoczęcie swojej działalności.

Szkolenie przeprowadziła założycielka SMS, Agnieszka Świst-Kamińska. Zajęcia odbyły się w Ełku i składamy się z zajęć teoretycznych, których celem była:

• aktywizacja zawodową (sprawdź nasz wpis: zajęcia z aktywizacji zawodowej),
  • chęć wyjścia z domu,
  • komunikacja z innymi ludźmi,
  • podniesienie swojej wartości oraz samooceny,
  • zdobycie umiejętności z zakresu poszukiwania pracy.

szkolenie w ełku

Wizerunek – dlaczego jest tak ważny ?

W trakcie szkolenia  Agnieszka Świst-Kamińska, przekazała wiedzę teoretyczną na temat wizerunku, a także wywierania pozytywnego wpływu oraz robienia dobrego wrażenia na rozmówcy za pomocą swojego image. Style Coach zdradziła tajniki tego, jak skutecznie się zaprezentować, a tym samym „sprzedać”. I to nie tylko w kontaktach towarzyskich, ale również biznesowych. Przekazała wiedzę uczestnikom na temat tego, jak dobrać strój do odpowiedniej okazji, a także omówiła zagadnienie, związane z zasadą ubioru na rozmowę kwalifikacyjną oraz spotkanie biznesowe.

Rozmowa kwalifikacyjna – jak się przygotować?

Podczas zajęć Agnieszka Świst-Kamińska podjęła również tematykę związaną z podjęciem pracy, a także z założeniem działalności gospodarczej:

• jakie są za i przeciw ryzyka założenia działalności gospodarczej,
  • jakie są możliwości pojęcia pracy
  • jak szukać pracy, gdzie i w jaki sposób,
  • na jaki stronach szukać pracy,
  • jak mówić, aby być słuchanym,
  • jak słuchać,
  • jak zadawać pytania,
  • jak odpowiadać na pytania.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i możliwość tworzenia tak ważnego projektu.

ełk szkolenie