W dniach od 24 do 26 września 2015r. miała miejsce kolejna edycja Silesia Fashion Day. Wydarzenie odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w tym fascynującym święcie mody, podczas którego zaprezentowano pokazy popularnych marek takich jak: Weekend Max Mara, Tous oraz Pinko. Podziwialiśmy również zjawiskową kolekcję sukni ślubnych. Niestety, nie mamy dobrych informacji dla panów. Podczas finałowego pokazu zabrakło kolekcji męskich. Co rok największe wrażenie na przybyłych gościach robią prezentacje młodych projektantów, którzy biorą udział w pokazie konkursowym „Młoda Fala”. Odwiedziliśmy również showroom. Chociaż był on niewielki, udało się nam odnaleźć męski pierwiastek – markę Davvero Uomo, której kolekcje są nam dobrze znane. Stylowe modele odzieży jak zwykle przypadły nam do gustu.

Wydarzenie wywarło na nas pozytywne wrażenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Silesia Fashion Day. Mamy jednak nadzieję, że zaowocuje ona również pokazami męskich marek.