Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu, jakim było śniadanie przedsiębiorców zrzeszonych w Pomorskim Klubie Biznesu. Spotkanie miało miejsce w sopockim Hotelu Haffner. Ciekawe prelekcje wygłosili przedstawiciele Alior Banku oraz firmy EDORADCY. W trakcie wydarzenia przedstawiono kolejne plany, jakie w najbliższym czasie będą realizowane przez  Pomorski Klub Biznesu. Pierwsza coolhunterka w Polsce i style coach Agnieszka Świst-Kamińska udzieliła wywiadu dla portalu www.my3miasto.pl, w którym podkreśliła, jak ważne jest uczestniczenie w tego typu inicjatywach. Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu doceniła miłą atmosferę, a także charakter spotkania, podczas którego można było  spotkać wspaniałych ludzi i wymienić się kontaktami biznesowymi. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.

Agnieszka Świst-Kamińska

Agnieszka Świst-Kamińska