26 listopada o godz. 18:30 w Coco Cafe Club & Restaurant odbyła się pierwsza w Polsce, ekskluzywna konferencja SuccesMan, skierowana wyłącznie do mężczyzn zorientowanych na realizowanie wielkich celów oraz tych, którzy nie mają zamiaru spoczywać na dotychczasowych laurach. Na podium w trakcie konferencji SuccessMan pojawili się eksperci reprezentujący świat biznesu, nauki, sportu oraz innych dziedzin życia, którzy odnieśli w nich sukces. Wśród nich była Agnieszka Świst-Kamińska, założycielka Szkoły Męskiego Stylu. Styl Coach, jako prelegent, poprowadziła wykład na temat „”Jak przełożyć wizerunek na sukces osobisty i finansowy”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Celem konferencji SuccesMan jest wykreowanie prężnie działającego środowiska, które będzie wyznaczać nowe trendy, dostarczać pomysły dostosowane do zmieniających się realiów oraz stale poszerzać perspektywy biznesowe. 

Podczas konferencji zadbano o atrakcyjne nagrody, pyszne kulinaria i wyjątkową oprawę muzyczną towarzyszącą nam w kuluarach.

_MAX0928 _MAX0933 _MAX0942 _MAX0943 _MAX0944