IMG_7569

Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć podczas Ekskluzywnej Gali dla kobiet – Show me don’t tell me. To jedyny w swoim rodzaju Event, w trakcie którego prelegenci pamiętają cały czas o myśli przewodniej – Pokaż! Nie mów!. Mówcy dawali praktyczne wskazówki, które mają na celu pomaganie innym w biznesie jak i w życiu prywatnym. Podczas Gali można było posłuchać  doświadczonych kobiet, za którymi stoi ich własna historia. Jedną z  prelegentek była Agnieszka Świst-Kamińska, Style Coach i Cool Hunter. Jej wyczucie stylu i trendów modowych, komunikatywność, a także umiejętność przenikania do różnych grup społecznych, pozwala na wykonywanie zadań i trafienia do ludzi. Jej wykład pomógł zbudować poczucie swojej wartości oraz stał się narzędziem do skutecznego rozwoju kariery. Na dowód atutów jakie posiada, po swojej przemowie otrzymała bardzo miłą wiadomość od jednej z uczestniczek konferencji.

„Obserwowałam Pani wystąpienie na gali Kobiet i jestem zdumiona Pani wysublimowanym gustem oraz perfekcyjnym doradzanie co do ubioru. Sam Pani wizerunek mówi o jakości wiedzy jaką Pani posiada w tym zakresie. Z przyjemnością będę inspirowała się Pani osobą co do zmian wizerunku, gdyż ten rok dla mnie jest rokiem zmian i jednym z celów jest poprawa wizerunku jako kobiety sukcesu. Mam nadzieję, że będziemy miały w najbliższym czasie możliwość spotkać się na jakiejś konferencji lub też w innych okolicznościach. Z pewnością jest Pani wzorem do naśladowania. Życzę przecudownego dnia pełnego inspiracji i magii. pozdrawiam Bogusia”.IMG_7570

Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa i serdecznie pozdrawiamy! Pamiętajcie Drogie Panie, że jesteśmy właśnie dla Was!

IMG_7571 IMG_7573 IMG_7574 IMG_7575 IMG_7576 IMG_7577