Szkoła Męskiego Stylu we współpracy z TVS oraz marką Royal Collection ubierała prowadzącego program Opolskie od  Kuchni telewizji TVS – Bartosza Walata – dla stylistki sama przyjemność.

11754810_520504184767323_5049741352962198983_o

Szkoła Męskiego Stylu we współpracy z TVS oraz marką Royal Collection ubierała prowadzącego program Opolskie od  Kuchni telewizji TVS – Bartosza Walata – dla stylistki sama przyjemność.

Praca style coach wydaje się na pierwszy rzut oka łatwa. Wystarczy przecież przygotować zestaw lub na wszelki wypadek kilka zestawów ciuchów, w których model/modelka będzie dobrze wyglądał. Jednakże trzeba pamiętać o tym, że zestawy muszą być odpowiednio przygotowane, aby model/modelka prezentował się pozytywnie. Czasami końcowe przygotowanie różni się od wcześniejszej pracy, bowiem na planie filmowym trzeba radzić sobie nieco inaczej. Mimo to, współpraca TVS i zespołu Szkoły Męskiego Stylu zakończyła się sukcesem. Stylizacje były dostosowane do tematyki programu. Cała akcja przebiegała bardzo sprawnie, ponieważ współpraca z panem Bartoszem to sama przyjemność. Atmosfera na planie była świetna, co zaowocowało pożądanym efektem końcowym. Stroje zostały wypożyczone od Royal Collection – serdecznie dziękujemy za taką możliwość. Jak widać, style coach nie zajmuje się tylko i wyłącznie klientami indywidualnymi, ale współpracuje także m.in. przy tworzeniu programów telewizyjnych.

Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę na planie.

1 2 4 6 8 10 11 13 14 op3 op4 op6 op8 op9