Zastanawiasz się, jak modnie ubierać się w domu? Sprawdź najciekawsze stylizacje domowe i wyglądaj dobrze podczas pracy zdalnej.

jak modnie ubrać się po domu

Jak modnie ubrać się do pracy?

Nie ulega wątpliwości, że stylizacje domowe tworzone są głównie na bazie tych ubrań, które jako pierwsze wpadną nam w ręce. Zazwyczaj są to spodnie dresowe oraz koszulka na krótki rękaw. Niestety wciąż wiele osób nie przywiązuje wagi do tego, w czym chodzi po domu. Byle było swobodnie oraz wygodnie. Jednak to wcale nie oznacza, że podczas pracy zdalnej, mamy ubierać rzeczy niczym po starszej siostrze! Możemy pozwolić sobie na znacznie fajniejsze outfity, w których poczujemy się wyjątkowo. I wcale nie muszą być one typowo biurowe! Jak modnie ubierać się po domu?

Komponowanie stylizacji po domu dobrze wpływa na psychikę. W ten sposób informujesz samą siebie, że dany dzień nie jest sobotą, niedzielą lub innym wolnym dniem, a dniem pracy. Twórz wygodne oraz schludne stroje, uczesz włosy. Możesz również zrobić subtelny makijaż. Jesteśmy przekonane, że wpłynie to na efektywność Twojej pracy.

Najmodniejsze stylizacje domowe

Nie wiesz, jak modnie ubierać się po domu? Możliwości masz wiele, a ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Oto nasze typy:

T-shirt i wygodne spodnie

Wygodne, materiałowe spodnie i t-shirt to idealne zestawienie na wiosnę. Nie tylko zapewnia komfort, ale jest również modne. Zamiast spodni doskonale sprawdzą się legginsy. Do nich warto wybierać nieco dłuższe bluzki, sięgające za pupę. Z kolen latem postaw na modne szorty na lato. Najlepiej materiałowe, aby było Ci w nich wygodnie.

domowa stylizacja

Sweterek

Swetry docenisz przede wszystkim w chłodniejsze dni. Są idealną bazą do stworzenia domowych stylizacji. Sprawdzi się zarówno cienki, dopasowany golf, jak i sweterek oversize. Z kolei kardigany będą idealne przez cały rok. Możesz je szybko zarzucić na siebie i zdjąć. Sweter zestaw z legginsami lub spodniami materiałowymi. Na rozmowę wideo możesz pokusić się o elegancki golf w stonowanych barwach i spodnie w kratkę. Na siebie zarzuć lekki, szykowny żakiet.

jak modnie ubrać się w domu

Sukienka

Stylizacje domowe z sukienką w roli głównej dają ogromne możliwości! Tak naprawdę większość sukienek się sprawdzi. Jesienią i zima stawiaj na modele dzianinowe, w których nie dość, że dobrze będziesz wyglądać, to będzie Ci ciepło. Z kolei latem doskonałym rozwiązaniem będą lniane sukienki. Sprawdzą się nawet podczas upałów! Wybieraj luźne fasony, aby czuć się komfortowo. Na wideokonferencje ubierz koszulową sukienkę w stonowanych barwach np. odcieniach szarości, bieli, czerni lub w granacie.

Dresy

Jeśli cenisz sobie maksymalną wygodę, postaw na dresy. Jednak nie wybieraj starych, wytartych i poplamionych. Postaw na modne komplety dresowe.

Jak się ubrać na wideorozmowę?

Wbrew pozorom stylizacje domowe wcale nie muszą być luźne i mało kobiece. Z powodzeniem możesz stworzyć stylowy i elegancki homewear bez konieczności zakładania garnituru czy koszuli z ołówkową spódnicą. Nawet jeżeli pracujesz zdalnie, możesz ubrać coś szykownego i poczuć się jak w biurze. Tym bardziej w sytuacji, gdy czeka Cię rozmowa z klientem czy pracodawcą. Warto wtedy ubrać się, mając na uwadze dress code panujący w Twojej firmie.

modne stylizacje domowe

Jeżeli masz spotkanie ze swoim szefem albo sama jesteś szefem, dobrze byłoby ubrać się formalnie. To świadczy o profesjonalizmie. Nie musisz stosować się do sztywnego dress code’u i zakładać garnituru. Wystarczy elegancka, biała lub niebieska koszula, a na to marynarka. Nie musisz zakładać spodni w kant. I tak widać tylko górę. Jednak warto założyć spodnie, które będą pasowały do koszuli. Dobrym wyborem będą jeansy dzwony, które zapewnią Ci komfort podczas wideorozmowy.

stylizacje domowe