Agnieszka Świst-Kamińska to Styl Coach do spraw wizerunku i cool hunter. Swoją przygodę rozpoczęła na studiach w Londynie na uniwersytecie Central Saint Martins i Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej, gdzie miała przyjemność studiować u specjalistów światowego formatu. Dodatkowo ukończyła liczne kursy w zakresie stylizacji męskiej i kobiecej jak Lekcję Stylu Ani Męczyńskiej oraz warsztaty stylizacji Glamour. Na co dzień zajmuje się doradztwem i stylizacją męską, kobiecą oraz dress codem biznesowym.

Mówi się, że „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Dlatego Style Coach doradza klientom jak korzystać z mody i sięgać po to, co jest w niej najlepsze dla nich samych. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, wprowadzając go w świat marek modowych i umożliwiając mu kontakt z  najlepszymi projektantami polskiej branży modowej.

Style Coach zajmuje się także wspomnianym dress codem biznesowym. Należy pamiętać, że strój biznesowy to nie tylko dobrej jakości garnitur, modny krawat oraz buty z górnej półki. To przede wszystkim odpowiednio skomponowane barwy, dobrze dobrany fason oraz ukrycie wad i unaocznienie zalet sylwetki. Strojem możemy wyrazić nie tylko swoje emocje ale również zbudować autorytet. Daje nam niezwykłą możliwość do ukrycia bądź uzewnętrznienia swoich zamiarów czy budowania zaufania. Ubiór to nie tylko nakrycie wierzchnie, ale przede wszystkim pomocnik w biznesie. Mimo doskonałego przygotowania często rozmowy nie układają się po naszej myśli a to za sprawą zrobienia nieodpowiedniego pierwszego wrażenia. Nie zdajemy sobie sprawy, że podczas spotkania pierwsze cztery sekundy decydują o odbiorze naszej osoby a tym samym efektywności tego spotkania. Dlatego tak ważne znaczenie odgrywa nasz ubiór. Obniżenie bariery pierwszego kontaktu, czyli dostosowanie ubioru do rozmówcy i okoliczności nie tylko gwarantuje pozytywny odbiór naszej osoby ale przede wszystkim ułatwia rozmowy i negocjacje. Dlatego tak ważna jest umiejętność odpowiedniego doboru ubrania do sytuacji. Równie ważny jest zapach – dostosowany do pory dnia oraz roku, który gwarantuje wzbudzenie zainteresowania.
Style Coach pod swoje skrzydła bierze wybory konsumentów nie tylko związane z modą, ale także w dziedzinach takich jak: motoryzacja, elektronika, dekoracja wnętrz, usługi, design itp. Wszelkie podjęte działania wspierają nie tylko nowo powstaje marki, ale także te, które funkcjonują od kilkunastu lat i wymagają odświeżenia wizerunku.

Agnieszka Świst-Kamińska jest pierwszą cool hunter w Polsce. Cool hunterzy skupiają się przede wszystkim na obserwacji wyborów konsumentów nie tylko w zakresie mody, ale również motoryzacji, elektroniki, dekoracji wnętrz, usług, designu etc. Ponadto kreują najlepsze sposoby dotarcia do odbiorców poprzez reklamę, nowe produkty czy poszerzenie grupy docelowej. Z usług coolhunterów korzysta niezliczona ilość firm, które chcą jak najefektywniej wyprzedzać rynek. Wśród nich są takie marki jak: Reebok, Bacardi, Burberry, Nestle, Samsung. Agnieszka Świst-Kamińska, jako profesjonalny łowca trendów jest doradcą, który pomaga firmom  w podjęciu właściwych decyzji odnośnie wprowadzenia na rynek nowych produktów oraz prezentując innowacyjne rozwiązania przy tworzeniu i wdrażaniu kampanii reklamowych.

Podsumowując Style Coach to nie tylko stylista to przede wszystkim osoba wydobywająca z nas wewnętrzne piękno i umiejętnie ukazująca je na zewnątrz.

_MAX0279 _MAX0282 _MAX0358 _MAX0365