Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w pokazie Ewy Minge haute couture Black Butterflies, który odbył się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Kolekcja swoją premierę miała już w lipcu podczas Paris Haute Couture Fashion Week. Pokaz ten to nie tylko prezentacja kolekcji, ale także inauguracja fundacji o tej samej nazwie „Black Butterfly”, założona przez projektantkę. Co więcej, cały dochód z jej sprzedaży wspiera działalność owej fundacji. Na wybiegu pojawiły się łyse modelki. W ten sposób Ewa Minge chciała okazać wsparcie dla osób chorych na raka i korzystających z fundacji. Uważamy, że to naprawdę piękny gest! Na pokazie pojawili się także celebryci m.in. Ewa Błaszczyk, Krzysztof Ibisz, Majka Jeżowska, Alicja Węgorzewska, Małgorzata Domagalik, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Ewa Kuklińska, Rafał Maślak. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z eventu.

pokaz mingepokaz minge1pokaz minge3pokaz minge4pokaz minge5pokaz minge6pokaz minge2 pokaz minge7 pokaz minge8