Strellson to międzynarodowa marka, która powstała w 1984 roku w Szwajcarii. Założyli ją Uwe i Jochen Holy w ramach grupy Holy Fashion.

Strellson – marka dla nowoczesnych performerów

Produkty marki adresowane są do młodych, nowoczesnych mężczyzn. Marka kreuje obraz mężczyzny indywidualisty, twardo stąpającym po ziemi, który wie , czego chce i patrzy śmiało w przyszłość. Klientami są mężczyźni młodzi i w średnim wieku. To produkty dla nowoczesnych performerów, mężczyzn wykonujących modne zawody, mężczyzn podążających za duchem czasu. Dzięki ubraniom mężczyźni wyrażają siebie oraz zamiłowanie do stonowanej, klasycznej elegancji, profesjonalizm oraz pragnienie podążania własną ścieżką i osiągnięcie zamierzonych celów. Strellson produkuje ubrania dla mężczyzn w linii eleganckiej Strellson Premium (kolekcja męska ready-to-wear) oraz linii sportowej Strellson Sportswear (casualowy i sportowy look). Mimo, że to dwie linie, to kolekcje są spójne tak jak i polityka firmy. Cechuje je przede wszystkim wysoka jakość, profesjonalny styl, a do tego rozsądna cena. Produkty marki to gwarancja satysfakcji i wygody, wysokiej jakości i stylu, profesjonalnego wyglądu i funkcjonalności.

marka strellson strellson marka strellson odzież

Szkoła Męskiego Stylu ma przyjemność współpracować z marką Strellson podczas sesji zdjęciowych organizowanych dla Naszych klientów. Marka stanowi kwintesencję dobrego smaku i nowoczesności. Dzięki temu mogliśmy stworzyć różnorodne, niebanalne stylizacje, które nie tylko są modne, ale również odzwierciedlają osobowość naszych klientów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijała, a jej efekty będziecie mogli śledzić na naszym blogu.

strellson

Poniżej przedstawiamy efekty naszej dotychczasowe współpracy.

strellson premiumodzież strellson firma strellson