Ceremonia ślubna to najważniejszy dzień w życiu każdej Młodej Pary. Przygotowania do wesela rozpoczynają się na  długo przez terminem. Wszystko wykonywane jest staranie i dba się o każdy szczegół. Organizacja wesela, na którą składa się wybór odpowiedniej sali, obrączek, garnituru oraz sesji zdjęciowej, to nie lada wyzwanie. Problematyczny staje się również wybór odpowiedniej sukni, dodatków do niej i makijażu, a także garnituru. Niejedna Para Młoda decyduje się na wizerunkowe konsultacje. Doradca wizerunkowy pomaga przejść swobodnie przez etap wyboru sukni i garnituru, zapewniając w ten sposób wewnętrzny spokój i stworzenie bajkowego wesela.

Agnieszka Świst-Kamińska, założycielka Szkoły Męskiego Stylu, to profesjonalistka, która zaprezentuje wachlarz najnowszych trendów w modzie ślubnej. Style Coach przedstawi także garść pomysłów, które pozwolą na zaplanowanie wymarzonego wesela z klasą i wyrafinowaniem. Dzięki konsultacjom wizerunkowym, zarówno Panna Młoda, jak i Pan Młody, będą wyglądać idealnie. Garnitur i suknia ślubna będą wybrane odpowiednio do sylwetki. Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego projektu sukien oraz garniturów na zamówienie, szytych na miarę i wykonanych w pracowni krawieckiej uzdolnionego projektanta mody. Ponadto, zapewniamy stałą obsługę Style Coacha, który doradza również w doborze dodatków: buty, spinki, nakrycia głowy, wiaty, bukiety itd. W Waszym dniu nie będzie miejsca na jakąkolwiek wpadkę modową. Szkoła Męskiego Stylu ma w swojej ofercie także sesje ślubne, które uwiecznią ten magiczny dzień.  Realizowane są one w różnych miejscach. Style Coach zawsze stara się wybrać odpowiednie dla klientów miejsce, zgodnie z ich preferencjami i potrzebami. Sesja przebiega w miłej atmosferze, czego efektem są fantastyczne zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Młode Pary do skorzystania z naszej oferty. Organizacja wesela jeszcze nigdy nie była tak prosta!

wesele2 wesele3