Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu po raz kolejny ma przyjemność współtworzyć bardzo ciekawy projekt w powiecie Suskim.

powiat suski projekt

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu realizuje projekt w powiecie Suskim

W ostatnim czasie mieliśmy okazję tworzyć ogromny projekt dla powiatu Suskiego. Projekt obejmuje zajęcia przeprowadzone aż dla sześciu różnych szkół. Zajęcia z zakresu makijażu prowadzone były przez profesjonalne makijażystki, które na co dzień współpracują ze Szkołą Damskiego i Męskiego Stylu. Podczas zajęć uczennice zdobyły wiedzę z zakresu:

  • makijażu ślubnego — ten rodzaj makijażu cechuje się subtelnością oraz gustownością. Niezwykle istotny jest wybór odpowiedniego podkładu, którego zadaniem jest zatuszowanie niedoskonałości cery, a nie stworzenie tzw. maski. Tak samo ważny jest kolor cieni do powiek. Ma on współgrać z odcieniem biżuterii, a także bukiety kwiatów, cało całość była spójna. Nie bez znaczenia jest także kolor błyszczyka czy też pomadki. W makijażu ślubnym używa się także bronzerów, korektorów oraz rozświetlaczy, które pomagają wymodelować twarz tak, aby świetnie się prezentowała w tym wyjątkowym dniu,
  • makijażu wieczorowego — make up wieczorowy, inaczej nazywany również makijażem okolicznościowym, jest wykonywany na specjalne okazje. Na tle innych wyróżnia się trwałością, dzięki czemu utrzymuje się przez wiele godzin, nawet przy całonocnym szaleństwie na parkiecie. Wykonanie makijażu wieczorowego wymaga przede wszystkim umiejętności dopasowania makijażu do typu urody klientki, także doboru kosmetyków. Cechą charakterystyczną jest także zabawa. Można tu użyć intensywnych barw, postawić na mocniejsze oko albo usta.
  • technik oraz tajników konturowania — uczennice poznały również wszelkie techniki konturowania, a także tajniki, dzięki którym można nadać twarzy odpowiedni kształt i poprawienie urody.

Zajęcia prowadzone w ramach „projekt w powiecie Suskim” pozwalają uczennicą zdobyć umiejętność dobrania make up do typu urody klientki.

Poniżej możecie zobaczyć naszą fotorelację oraz prace uczennic.

projekt w powiecie suskim zajęcia w powiecie suskim projekt dla szkół w powiecie suskim

Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz przemiłą atmosferę, która towarzyszyła podczas realizacji projektu.