Marzysz o nowoczesnej garderobie oraz metamorfozie swojego mieszkania? Jeśli tak to dobrze trafiłaś/eś! Naszą misją jest zrealizowanie Twojego marzenia o garderobie i mieszkaniu, jakim marzysz.

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu oferuje projekt garderoby oraz metamorfozę małych mieszkań. Oferta skierowana jest do tych osób, które pragną podnieść jakość i komfort życia w swoich mieszkaniach. Jeżeli potrzebujesz zaprojektowania garderoby lub metamorfozy małego mieszkania, a nie wiesz jak się do tego zabrać, to trafiłeś idealnie!

Projekt garderoby oraz metamorfozę mieszkania realizujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie słuchamy, a następnie przystępujemy do pracy. Jeśli nie masz pomysłu, możesz całkowicie oddać się naszej wizji. Gwarantujemy, że miło Cię zaskoczymy efektem końcowym.

Nasza oferta polega przede wszystkim na stworzeniu przyjaznej garderoby, która nie tylko pomieści wszystkie elementy odzieży, ale przede wszystkim je uporządkuje. Dopasowujemy garderobę do potrzeb klienta, a także możliwości przestrzennych.

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała ostatnio przyjemność urządzić metamorfozę mieszkania wraz z projektem garderoby klientce. Pani powierzyła całą pracę i wizję Nam, a efekt był dla niej wielki, pozytywnym zaskoczeniem. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia przed i po.