W 2023 roku mieliśmy przyjemność poprowadzić wiele szkoleń. Dziś przedstawiamy kolejne szkolenia, których celem było podniesienie kompetencji uczestników w zakresie savoir-vivre, etykiety w biznesie i komunikacji interpersonalnej.

podsumowanie szkoleń szkoła stylu

Szkolenie 1: Savoir-vivre i etyka w biznesie medycznym

Szkolenie to zostało przeprowadzone dla pracowników firmy farmaceutycznej. Jego celem było zapoznanie uczestników z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi ubioru, stylizacji w różnych sytuacjach biznesowych, zasad ubioru w środowisku medycznym, kontaktu osobistego z klientem, savoir-vivre podczas spotkań biznesowych oraz międzynarodowej etykiety w biznesie.

W ramach szkolenia uczestnicy zapoznali się z następującymi zagadnieniami:

1. Ubiór w biznesie medycznym.
  2. Kontakt osobisty z klientem.
  3. Savoir-vivre podczas spotkań biznesowych.
  4. Międzynarodowa etyka w biznesie.

Uczestnicy szkolenia podkreślali, że zdobyta wiedza pozwoli im lepiej zaprezentować się w pracy, budować pozytywne relacje z klientami i współpracownikami oraz osiągać lepsze wyniki zawodowe.

Szkolenie 2: Savoir-vivre

Szkolenie z savoir vivre zostało przeprowadzone dla studentów Politechniki Częstochowskiej. Jego celem było zapoznanie uczestników z zasadami savoir-vivre, etykiety w biznesie, zachowania w restauracji oraz doboru stylizacji odpowiedniego dress code podczas spotkań i rozmowy o pracę. W ramach szkolenia uczestnicy zapoznali się z następującymi zagadnieniami:

1. Zastosowanie zasad savoir-vivre i etykiety w biznesie.
  2. Zachowanie w restauracji.
  3. Dobór stylizacji i dress code.
  4. Rozmowa o pracę.

Uczestnicy szkolenia podkreślali, że zdobyta wiedza pozwoli im lepiej poruszać się w świecie biznesu, prezentować się profesjonalnie oraz osiągać sukcesy zawodowe.

politechnika częstochowska

Szkolenie 3: Komunikacja interpersonalna

Szkolenie to zostało przeprowadzone dla pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwińsku nad Wisłą. Jego celem było zapoznanie uczestników z identyfikacją różnych form agresji, technikami deeskalacji i komunikacji interpersonalnej, negocjacjami, rozwiązywaniem konfliktów oraz wpływem stresu na zdrowie i efektywność zawodową.

W ramach szkolenia uczestnicy zapoznali się z następującymi zagadnieniami:

1. Identyfikacja różnych form agresji.
  2. Techniki deeskalacji i komunikacji interpersonalnej.
  3. Negocjacje.
  4. Rozwiązywanie konfliktów.
  5. Wpływ stresu na zdrowie i efektywność zawodową.

Uczestnicy szkolenia podkreślali, że zdobyta wiedza pozwoli im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach zawodowych, budować pozytywne relacje z klientami i współpracownikami oraz efektywniej pracować.

szkolenie czerwińsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszym szkoleń: https://szkolameskiegostylu.pl/oferta/szkolenia/