Trzecia część szkoleń w Szkole Męskiego Stylu kontynuuje rozwijanie umiejętności z zakresu pracy, życia zawodowego, komunikacji interpersonalnej i publicznej. Szkolenia są dostosowane do różnych grup zawodowych, co podkreśla wszechstronność oferty szkoły. Działa ona na wielu płaszczyznach, starając się w pełni spełnić oczekiwania uczestników.

szkolenia szkoły stylu

Szkolenie 1: Work-life balance

Szkolenie to zostało przeprowadzone dla pracowników Enei. Jego celem było zapoznanie uczestników z tematem work-life balance, a w szczególności z:

• umiejętnościami komunikacyjnymi, które pomagają w budowaniu relacji i rozwiązywaniu konfliktów,
  • metodami relaksacyjnymi, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem,
  • przyczynami i objawami stresu,
  • wpływem stresu na stan równowagi,
  • zarządzaniem energią,
  • konfliktami zawodowymi i osobistymi,
  • zdrowiem psychicznym.

Uczestnicy szkolenia podkreślali, że zdobyta wiedza pozwoli im lepiej dbać o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, a także radzić sobie ze stresem i konfliktami.

Szkolenie 2: Emisja głosu

Szkolenie to zostało przeprowadzone dla kadry dydaktycznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jego celem było zapoznanie uczestników z:

• umiejętnościami prawidłowego oddychania i gospodarowania oddechem podczas mówienia,
  • komunikowaniem się w sposób naturalny i spójny,
  • wypowiadaniem się bez trudu i wysiłku,
  • odpowiednim przekazywaniem ekspresji wypowiedzi,
  • umiejętnościami radzenia sobie ze stresem i niwelowania tremy podczas wypowiedzi,
  • diagnozowaniem dotychczasowych sposobów budowania prezentacji i wystąpień,
  • zarządzaniem stresem i lekiem spowodowanym wystąpieniem publicznym,
  • sposobami i metodami utrzymywania uwagi słuchaczy.

Uczestnicy szkolenia podkreślali, że zdobyta wiedza pozwoli im lepiej przygotować się do wystąpień publicznych, a także zwiększyć swoją pewność siebie i efektywność komunikacji.

Szkolenie 3: Fotografia

Szkoła męskiego stylu, znana z oferowania kursów i szkoleń z zakresu mody i stylu męskiego, niedawno przeprowadziła 35-godzinne szkolenie z fotografii mody. Szkolenie przeznaczone było dla osób, które chcą nauczyć się podstaw fotografii mody, poznać tajniki pracy z modelami i stylistami oraz stworzyć profesjonalną sesję zdjęciową.

Program szkolenia obejmował następujące tematy:

1. Dobór sprzętu fotograficznego do fotografii mody.
  2. Rola wizażu w fotografii beauty.
  3. Praca z fleszem w fotografii mody.
  4. Zdjęcia low key i high key.
  5. Praca ze stylistką.
  6. Przygotowanie planu zdjęciowego w studio.
  7. Sesja zdjęciowa z modelką.
  8. Praca ze sprzętem oświetleniowym w plenerze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszym szkoleń: https://szkolameskiegostylu.pl/oferta/szkolenia/