Wspaniały hotel położony na terenie 230 ha i prawie 2 km prywatnego wybrzeża. Verdura Golf & SPA Resort dysponuje 60 metrowym basenem bez krawędzi , 3 polami golfowymi, 6 kortami tenisowymi oraz rewelacyjnym SPA i zapewni doskonały wypoczynek! Obiekt jest także wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania wyspy – wiele zabytków, pięknych nadmorskich miasteczek, okazałych renesansowych pałaców, zamków i kościołów czeka na Państwa przyjazd!

Lokalizacja: Verdura Golf & SPA Resort  znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu Sycylii, w nadmorskiej miejscowości Sciacca; ok 1,5 h drogi z Palermo oraz międzynarodowego lotniska w Trapani, 3 h drogi od międzynarodowego lotniska w Katanii.

Zakwaterowanie: hotel oferuje 153 komfortowych pokoi, 50 luksusowych apartamentów oraz Apartament Prezydencki z prywatnym basenem, jacuzzi oraz 3 tarasami.

Restauracje i bary: do wyboru cztery wykwintne restauracje (Zagara Restaurant, Buongiorno Restaurant, Liolà Trattoria, Amare Restaurant & Bar) oraz pięć barów (Pool Bar, Granita Bar, Torre Bar, Beach Bar, Vita Bar at Verdura SPA) – można delektować się wspaniałym posiłkiem czy koktajlem na odkrytych tarasach z widokiem na morze lub wzgórza.

Udogodnienia: prywatna plaża z klubem sportów wodnych, basen bez krawędzi o długości 60 m, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, akademia z 6 kortami tenisowymi, atrakcje dla dzieci i nastolatków, możliwość wypożyczenia rowerów, organizacji pieszych wycieczek czy zdobycia nowych kulinarnych umiejętności, na terenie hotelu mieszczą się 4 ekskluzywne butiki.

SPA – znajduje się w oddzielnym budynku, zajmuje łącznie powierzchnię 4 000 m² i oferuje m.in.: 4 baseny talassoterapii, 25 m basen kryty, 11 pokoi zabiegowych, łaźnię turecką, oddzielne sauny dla kobiet i mężczyzn, siłownia, zajęcia z jogi, pomieszczenia relaksacyjne.

Golf – 2 mistrzowskie 18-dołkowe i 9-dołkowe pole (par 3), wszystkie zaprojektowane przez Kyle Phillips’a; double-ended driving range and putting green; Golf Academy; Golf Shop.