Elegancki hotel znajdujący się w Centrum Bellagio, 70 km od lotniska w Mediolanie. W bajecznej scenerii Jeziora Como, Grand Hotel Villa Serbelloni zauroczy Was elegancją i legendarną gorącą włoską gościnnością. Rodzina Bucher, właściciel  hotelu od trzech pokoleń, mieszka w nim i dba o każdy detal; od wyboru stylowych mebli i obrazów aż po wyrafinowane menu i kartę win.

Państwo  Bucher  i obsługa hotelu stwarzają w nim magiczną atmosferę, gdzie Goście czują się jak w wielkiej willi, do której co roku powracają aby odwiedzić swych dobrych znajomych. Poza majestatycznym pięknem tej 19-sto wiecznej rezydencji, nienaganną obsługą oraz perfekcyjną kuchnią, Goście mogą cieszyć się i korzystać z kojącego jeziora Como, uważanego za jedno z najpiękniejszych na świecie.

W hotelu znajdują się 2 wyśmienite restauracje. Restauracja Mistral (posiadająca 1* Michelin) została uznana przez Gambero Rosso w 2005 roku za jedną z 16 najlepszych we Włoszech. Terazza Serbelloni oferuje międzynarodowe dania, zachwycający widok a wieczorami także muzykę na żywo.

Hotel posiada idealne warunki dla relaksu ale również dla aktywnego spędzenia czasu. Hotel wyposażony jest w 3 baseny: 1 nad jeziorem z barem i bufetem, 2 w środku – dla dzieci i dorosłych, siłownię, squasha, saunę, łaźnię parową. W hotelowym parku znajdują się 2 korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, plaża, prywatna przystań. W okolicy istnieje możliwość jazdy na nartach wodnych, pływania żaglówkami, kajakami, wędrówek po górach, jazdy na rowerach górskich oraz jazdy konnej. 20 min od hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe.

Spektakularne Villa Serbelloni SPA powstało aby stworzyć swoistą przestrzeń dla zregenerowania sil, odzyskania balansu ducha i ciała oraz spokoju zakłóconego przez codzienny stres. Jest ono z pewnością obowiązkowym punktem wizyty każdego Gościa.

LOGO - Luxury Travel