Ten wyjątkowy rodzinny kompleks wypoczynkowy mieści się na przepięknej włoskiej wyspie – Sardynii i jest idealnym miejscem, gdzie Goście mogą cieszyć się relaksem w otoczeniu białych piaszczystych plaż i błękitnego nieba.

Forte Village to jedyny w swoim rodzaju obiekt, składający się z 8 eleganckich hoteli, 12 luksusowych apartamentów oraz 6 wytwornych willi z prywatnymi basenami. Otoczony urzekającymi ogrodami, o imponującej powierzchni 47 hektarów, ma niezwykle dobroczynny wpływ na samopoczucie Gości. Będzie to wspaniałe doświadczenie dla ciała i umysłu dla Was i Waszej rodziny.

Restauracje i bary: Forte Village oferuje swoim Gościom ogromny wybór znakomitych restauracji m.in włoską, japońską czy brazylijską oraz najnowszą z nich – Hell’s Kitchen (łącznie ponad 20 lokali). 80 kucharzy zaspokoi gusta każdego smakosza serwując każdego dnia inne wykwintne potrawy. W ośrodku jest także 3 wybitnych kucharzy nagrodzonych gwiazdkami Michelin: Gordon Ramsay, w restauracji Forte – Rocco Iannone, natomiast w restauracji La Locanda – Giancarlo Perbellini. Wszystkie restauracje zapewnią każdemu kulinarną podróż dookoła świata.

Udogodniania: Centrum SPA i odnowy biologicznej otoczone jest przepiękną sardyńską roślinnością. Jest jednym z najbardziej popularnych i  uhonorowanych wieloma nagrodami ośrodkiem odnowy biologicznej na świecie. Goście mogą w nim poddać się zabiegom thalassoterapii w 5 basenach oraz terapii morskimi olejkami.

Kompleks zaspokoi wymagania wszystkich Gości oczekujących podczas swojego pobytu ciekawej rozrywki. Na terenie wioski znajduje się 6 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, centrum fitness, piano bar, dyskoteka oraz butiki z luksusowymi produktami światowych marek.

Na terenie Forte Village znajduje się 12 kortów tenisowych, kręgielnia, tor gokartowy jak również lodowisko, na którym można tańczyć w środku lata. Dla miłośników sportów wodnych istnieje różnorodny wybór – żeglowanie, nurkowanie oraz  narty wodne z instruktorem. Niedaleko od wioski znajduje się również pole golfowe. Ośrodek posiada ponadto akademie sportu: rugby, krykieta, siatkówki oraz szkółkę piłkarską pod patronatem Chelsea Londyn.

Forte Village jest rajem dla dzieci – mogą one spędzić czas w mini klubie oddalonym kilka kroków od plaży, gdzie animatorzy każdego dnia zaoferują im nowe gry, występy teatralne oraz fantastyczne niespodzianki. Mogą również spędzić czas na trampolinie oraz w specjalnie dla nich przygotowanej lagunie.

LOGO - Luxury Travel