Villa del Parco to 5* zakątek luksusu i elegancji. Składa się z 25 pokoi i 22 bungalowów. Termalne SPA Forte Village jest bezpośrednio połączone z hotelem. Villa del Parco należy do prestiżowej sieci The Leading Hotels of the World.

Pokoje i bungalowy są przestronne i pięknie udekorowane pokoje mają duże tarasy, a na parterze ogrody. Wszystkie z nowoczesnymi udogodnieniami, klimatyzacją, telefonami z bezpośrednią linią, telewizją satelitarną, mini barem, sejfem i łazienkami w różowym marmurze.

Dla Gości Villi del Parco zarezerwowane jest Patio na śniadania, a na kolacje restauracja Belvedere.

Dodatkowo goście mogą poddać się zabiegom thalassoterapii w uhonorowanym w świecie Centrum SPA. Na terenie wioski znajduje się 6 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, centrum fitness,  piano bar, dyskoteka, 12 kortów tenisowych, boisko piłki nożnej, kręgielnia, tor gokartowy oraz lodowisko, na którym można tańczyć w środku lata. Dla miłośników sportów wodnych istnieje różnorodny wybór – żeglowanie, nurkowanie oraz  narty wodne z instruktorem. Niedaleko od wioski znajduje się również 18-dołkowe pole golfowe.