Hotel leży nieopodal plaży i składa się ze 140 bungalowów i pokoi otoczonych lasem sosnowym. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telefon z bezpośrednią linią, telewizję satelitarną, minibar i sejf. Większość z nich z przepięknymi ogrodami i patio stworzonymi szczególnie z myślą o rodzinach. Dzieci znajdą tutaj przestrzeń do gier i zabaw na powietrzu.

Na terenie kompleksu znajduje się centrum SPA, 6 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, centrum fitness,  piano bar, dyskoteka, 12 kortów tenisowych, boisko piłki nożnej, kręgielnia, tor gokartowy oraz lodowisko, na którym można tańczyć w środku lata. Dla miłośników sportów wodnych istnieje różnorodny wybór – żeglowanie, nurkowanie oraz  narty wodne z instruktorem. Niedaleko od wioski znajduje się również 18-dołkowe pole golfowe.

LOGO - Luxury Travel