Tylko na Sardynii można znaleźć miejsce o którym się marzyło i Hotel Le  Dune jest jednym z takich miejsc. Tutaj można rozkoszować się widokiem falistych wydm, szumem morza i wyrafinowaną atmosferą hotelu Le Dune.

Hotel Le Dune składa się z 43 luksusowych bungalowów i 13 suit. Znajdują się one w cichym zakątku kompleksu Forte Village i wszystkie posiadają ogrody. Przestrzenie mieszkalne umeblowane są w eleganckim i luksusowym sardyńskim stylu. Oferują możliwość odpoczynku i relaksu w miejscu gdzie nic nie zakłóci idealnego spokoju.

Goście mogą poddać się zabiegom thalassoterapii w uhonorowanym wieloma nagrodami Centrum SPA. Na terenie wioski znajduje się 6 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, centrum fitness,  piano bar, dyskoteka, 12 kortów tenisowych, boisko piłki nożnej, kręgielnia, tor gokartowy oraz lodowisko, na którym można tańczyć w środku lata. Dla miłośników sportów wodnych istnieje różnorodny wybór – żeglowanie, nurkowanie oraz  narty wodne z instruktorem. Niedaleko od wioski znajduje się również 18-dołkowe pole golfowe.

 LOGO - Luxury Travel