Hotel Castello jest perfekcyjnym wyborem dla Gości poszukujących atmosfery wielkiego luksusu i wyrafinowania. Zapewnia komfort i udogodnienia na najwyższym poziomie.

Ten 5* hotel posiada 181 pokoi – Superior i Suity z zachwycającymi widokami, w jednym z najbardziej odosobnionych obszarów Forte Village. Wszystkie pokoje umeblowane są w typowym eleganckim sardyńskim stylu, z balkonami i tarasami z widokiem na morze lub lasy sosnowe, a wszystkie pokoje na czwartym piętrze z oszałamiającym widokiem na sardyńskie wybrzeże.

Na terenie Forte Village znajduje się Centrum SPA, 6 basenów dla dorosłych, 3 baseny dla dzieci, centrum fitness, piano bar, dyskoteka, 12 kortów tenisowych, boisko piłki nożnej, kręgielnia, tor gokartowy oraz lodowisko, na którym można tańczyć w środku lata. Dla miłośników sportów wodnych istnieje różnorodny wybór – żeglowanie, nurkowanie oraz  narty wodne z instruktorem. Niedaleko od wioski znajduje się również 18-dołkowe pole golfowe.

 LOGO - Luxury Travel