Taormina – „perełka Sycylii”, jest najsłynniejszym i najliczniej odwiedzanym miastem Sycylii, jednocześnie jest symbolem eleganckiej turystyki i nazywana jest „perełką Sycylii”. Położona jest malowniczo na stokach Gór Pelorytańskich i zwrócona w stronę morza. Średniowieczne śródmieście Taorminy to wąskie urocze uliczki, kamienne schodki, niewielkie place, XIX-sto i XX-sto wieczne hotele, wille i mnóstwo pięknych kwiatów a nad miastem góruje Etna.

Właśnie tu, na jednym z najpiękniejszych wybrzeży we Włoszech, przy piaszczystej plaży usytuowany jest luksusowy hotel Belmond Villa Sant’ Andrea. Położony wśród bujnych subtropikalnych ogrodów, nad zatoką Mazzarò zachowuje urok prywatnej rezydencji i gwarantuje niepowtarzalne doznania wystawnego sycylijskiego życia.

Lokalizacja: Taormina Mare, nad zatoką Mazzarò, ok 60 km od lotniska Katania-Fontanarossa. W pobliżu hotelu znajduje się kolejka linowa prowadząca do Starego Miasta w Taorminie (czas przejazdu ok 3 minuty).

Zakwaterowanie: Belmond Villa Sant’ Andrea oferuje ekskluzywne zakwaterowanie w 64 pokojach i apartamentach z przepięknymi widokami na morze. Wszystkie wnętrza zostały elegancko ozdobione gustownymi tkaninami i zabytkowymi meblami. Hotel dysponuje także pokojami łączonymi (na życzenie), dlatego będzie wspaniałą propozycją na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.

Restauracje i bary: wspaniałe widoki, wyśmienite dania oraz wyborne wina zapewnią Państwu wyjątkową ucztę smaków!

  • Restauracja Oliviero – klasyczne dania kuchni włoskiej w nowoczesnym wydaniu, lekki lunch z najlepszymi winami
  • Bar – klasyczne koktajle i wina z widokiem na zatokę z muzyką na żywo w letnie wieczory
  • Pool Bar – orzeźwiające napoje i lody
  • Beach Bar – napoje, lody i świeże owoce

Udogodnienia: prywatna piaszczysta plaża, basen z podgrzewaną wodą o spektakularnym położeniu, wspaniałe SPA, centrum fitness z łaźnią turecką czynne od 7:00 do 20:00 (alternatywne godziny na życzenie), możliwość uprawiania sportów wodnych; W lecie dla gości hotelowych organizowane są codziennie bezpłatne rejsy statkiem po wschodnim wybrzeżu Sycylii. Aby umilić pobyt dzieciom i młodzieży hotel przygotował wiele udogodnień m.in. zestaw powitalny, kapcie i szlafroki dziecięce, pokój zabaw Smile Club, specjalne zabiegi SPA, możliwość zorganizowania rodzinnych wycieczek, wiaderka i łopatki do zabawy na plaży, rurki do snorkelingu; opiekunka do dziecka na życzenie. Na terenie całego obiektu jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

LOGO - Luxury Travel