Luksusowy, butikowy hotel położony malowniczo w regionie Madonna Di Campiglio, ok. 500 metrów od placu Righi – centralnej części miasteczka i 350 metrów od wyciągu narciarskiego Cinque Laghi. Składa się wyłącznie z apartamentów o podwyższonym standardzie. Alpen Suite różni się od pozostałych hoteli wyjątkową dbałością o szczegóły i wielką uwagą, jaką obdarzają swych klientów. Jeśli przyjedziecie tu własnym samochodem obsługa hotelu powita Państwa już w garażu, gdzie pomoże Wam się rozpakować: narty i buty znajdą się w podgrzewanym schowku, samochód na właściwym miejscu a walizki w przygotowanym dla Państwa apartamencie. Atmosferę hotelu dopełniają zapachowe świece, delikatne dźwięki muzyki, alpejska dekoracja wnętrz, rozpalony kominek i świeże kwiaty.

Lokalizacja: hotel znajduje się w Madonna Di Campiglio – niewielkim miasteczku stanowiącym centrum sportów zimowych.

Zakwaterowanie: hotel oferuje 28 luksusowych apartamentów – wszystkie zostały umeblowane w przytulnym i zarazem eleganckim stylu; drewniane meble, perskie dywany, miękkie nakrycia i zasłony w ciepłych barwach.

Restauracje i bary: hotelowa restauracja oferuje wyśmienite dania tradycyjnej kuchni włoskiej (a la carte). Do Państwa dyspozycji jest także lobby bar ze słonecznym tarasem, przytulny salon w stylu alpejskim z dużym kominkiem urządzony w stylu alpejskim
Cigar Lounge z obszernym menu cygar i koniaków.

Udogodnienia: 28 miejsc parkingowych w hotelowym garażu, ski room, w sezonie zimowym darmowy shuttle bus na wyciągi narciarskie, luksusowe SPA z salonem piękności. Hotel zadbał także o najmłodszych gości przygotowując specjalny pokój gier i zabaw a w restauracji przekąski i dziecięce menu.

Alpen Beauty Center i Alpen Wellnes to idealne miejsce na zregenerowanie sił po całodziennym zmaganiu na stokach. Alpen Beauty Center oferuje następujące zabiegi: masaże klasyczne, Ayurveda, gorącymi kamieniami, masaż perełkowy, czekoladowy. Ponad to: zabiegi z alg morskich, programy pielęgnacyjne na twarz i ciało dla Pań i Panów. W skład Alpen Wellness wchodzi basen, jacuzzi, pokój relaksacyjny z wygodne leżakami i łagodną muzyką, sauna sucha i parowa.