ATJ Lingwista przygotował świetną ofertę dla kolekcjonerów sztuki, miłośników muzeów – wycieczkę do Bazylei.

Bazylea to miasto położone w Szwajcarii, trzecie co do wielkości zaraz po Zurychu i Genewie. To jedno z najważniejszych miejsc w Europie, biorąc pod uwagę muzea oraz wydarzenia związane ze sztuką. Oferta ATJ Lingwista skierowana jest przede wszystkim do osób związanych z rynkiem sztuki, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Głównym punktem wyjazdu, a zarazem atrakcją, są targi sztuki Art Basel. To jeden z największych, a zarazem najbardziej prestiżowy event. Grupa będzie ucestniczyła wimprezie jako grupa VIP. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wziąć udział w w wyjątkowym,   zamkniętym spotkaniu z dyrekcją domu aukcyjnego Beurret & Baily  zorganizowanym tylko dla nich. Przed targami zostanie dodatkowo zorganizowany wstęp na Private Days, czyli dwudniowy pokaz dla wybranych gości. Podczas wyjazdu zostaną odwiedzone miejsca taki jak: Muzeum Jeana Tinguely’ego, Fondation Beyeler, z siedzibą w budynku  zaprojektowanym przez Renzo Piano, mieszczącej jedną z najważniejszych kolekcji sztuki modernistycznej.

Zakwaterowanie:
Uczestnicy wyjazdu będą zakwaterowani w samym centrum Bazylei. pozwoli to na poznanie miasta zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Poniżej znajduje się cała oferta. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z ATJ Lingwista.

oferta VIP à La Carte:

 

Program Pobytu:

 

1 dzień 11.06.2018 (poniedziałek)

  • Przyjazd do Bazylei

 

2 dzień 12.06.2018 (wtorek)

  • Przejazd na miejsce wystawy Art  Basel komunikacja miejską  15 min na miejsce wystawowe
  • Dzień pierwszy VIP PREVIEW PRIVATE DAYS na targach Art Basel – zwiedzanie dla kolekcjonerów.

3 dzień 13.06.2018 (środa)

  • Dzień drugi VIP PREVIEW PRIVATE DAYS na targach Art Basel – zwiedzanie dla kolekcjonerów.
  • Całodniowy pobyt na terenie wystawowym.

 

4 dzień 14.06.2018 (czwartek)

  • Przejazd do Domu Aukcyjnego Beurret & Bailly Auction House
  • Indywidualne spotkanie zamknięte z dyrektorem Domu Aukcyjnego oraz oprowadzanie po aktualnej wystawie aukcyjnej przez dyrektora wystawy.
  • Przejazd do Kunstmuseum Basel

5 dzień 15.06 ( piątek )

  • przejazd do wyboru do Tinguely Muzeum lub do Foundation Beyerler