Idealną propozycją dla fanów sportu są wczasy rekreacyjno-odchudzające na Malcie, które oferuje ATJ Lingwista.

ATJ Lingwista ma bogatą ofertę, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi mogą być spersonalizowane, dostosowane do potrzeb uczestnika. Do wyboru jest aż kilkanaście zróżnicowanych zajęć dziennie. Należą do nich:

-treningi obwodowe

-street workout (zajęcia na promenadzie)

-cross fit-pilates

-wiele odmian jogi

-taniec na rurze-body pump

-ATB (nogi, brzuch, pośladki)

-zajęcia z TRX

-ćwiczenia rozciągające-podstawy boksu (dla początkujących)-zajęcia na wybrane części ciała: nogi, plecy, brzuch, itp.

-zajęcia siłowe

Każdy uczestnik otrzyma przed przylotem link z rozkładem treningów. Można wybrać maksymalnie 3 zajęcia dziennie wraz z godziną zajęć. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Instruktor zajęć pokaże wszystkie ćwiczenia – jak prawidłowo je wykonać.

Dlaczego akurat Malta? Bowiem to z pewnością cud Morza Śródziemnego. Choć mała, bo jej długość nie przekracza 30 km, jest bardzo ciepłą i urokliwą wyspą, która stanowi połączenie historii z nowoczesnością. Na Malcie są zabytki, średniowieczne mury, piękne, skaliste wybrzeża, rybackie wioski. To idealny wyjazd dla osób, które lubią zwiedzać, a jednocześnie być aktywnym fizycznie lub zgubić zbędne kilogramy.

palcem po mapie palcem po mapie1