Marzy Ci się pobyt w USA? Z ATJ Lingwista możesz spełnić swoje marzenie, dzięki wyjazdowi na obóz językowy!

ATJ Lingwista ma w swojej ofercie obozy językowe w Stanach Zjednoczonych z bogatym programem popołudniowym. Najbliższy termin już 28.06-20.07.2018 r.

SZKOŁA:

Nauka języka odbywa się w Szkole Plus  – międzynarodowa organizacja, która zajmuje się nauczaniem języka angielskiego od 40 lat w krajach, w których język angielski jest językiem urzędowym i powszechnie używanym. Ponadto szkoły te są akredytowane są przez brytyjskie i międzynarodowe organizacje zrzeszające szkoły językowe m.in. British Council.

KAMPUS:

Szkoła znajduje się na nowoczesnym kampusie Northridge , który jest największym kampusem uniwersytetu California State University.  Kampus znajduje się na zielonym terenie i otoczony jest amerykańskimi domami. Oprócz akademików w kampusie znajdują się stołówki, a także basen zewnętrzny, teren do gry w koszykówkę i siatkówkę, sprzęt do fitness na świeżym powietrzu, kawiarnie, sklepik, a także małe kino, bilard i kręgielnia. Uczestnicy będą mieszkać w budynku z apartamentami, które są podzielone na 3-4 jedno- i dwuosobowe pokoje z klimatyzacją. W każdym apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem, 2 umywalki, salon i kuchnia.

ZAJĘCIA:

Uczestnicy odbędą kurs składający się z 20 lekcji w tygodniu w grupach międzynarodowych. Przydział grup tworzony test na podstawie testów kwalifikacyjnych, które odbywają się w pierwszy dzień szkoły. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na rozwoju umiejętności komunikacyjnych, aby móc swobodnie rozmawiać w języku angielskim.

WYŻYWIENIE:

Szkoła w Los Angeles zapewnia 3 posiłki dziennie w nowoczesnej stołówce: warzywa, sałatki i owoce. Podczas wycieczek uczestnicy otrzymują pakowany prowiant. Oprócz tego, w planie są  2-3 wspólne wieczorne wyjścia do restauracji, w celu poznania amerykańskiej atmosfery np. w Hard Rock Café w Las Vegas i w Hollywood.

PROGRAM:

Oprócz lekcji języka angielskiego, w programie znalazły się wycieczki m.in. do Las Vegas, Hollywood i Beverly Hills, San Diego,Malibu, Santa Barbara oraz do fantastycznego parku rozrywki Six Flags, gdzie znajdują się olbrzymie kolejki górskie, Santa Monica

OPIEKA:

Uczestnicy przebywają pod stałą opieką polskiego opiekuna oraz amerykańskiej kadry.

TRANSPORT:

Przelot jest grupowy z Warszawy  do Las Vegas z polskim opiekunem, a lot powrotny z Los Angeles. Lot z dogodną przesiadką liniami Air France / KLM. Ponadto uczestnicy mają zapewniony transfer z lotniska.

 

DCIM100GOPRO

DCIM100GOPRO