Obozy językowe za granicą to połączenie wypoczynku, zabawy i efektywnej nauki. ATJ Lingwista oferuje obóz językowy w Nowym Jorku, który od 5 lat cieszy się popularnością oraz satysfakcją uczestników. Obozy językowe w Nowym Jorku należy do najlepszych obozów młodzieżowych, które odbywają się w Stanach Zjednoczonych. Oprócz nauki, jest bardzo bogaty program zwiedzenia. W tym roku ATJ Lingwista proponuje obóz językowy w Nowym Jorku na kampusie tuż obok Manhattanu. Na takim obozie nie ma miejsca na nudę!

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Nowy Jork należy do jednych z najbardziej ekscytujących miast na świecie. To magiczne miejsce kusi co roku turystów z każdego zakątku świata, którzy powracają do tego miejsca. Nowy Jork to również drapacze chmur, żółte taksówki, a także ogromne świetle billboardy na Time Square. Nie można również zapomnieć o licznych muzach, galeriach i spektaklach na Brodwayu. Będąc w tym mieście, obowiązkowo trzeba zobaczyć Statuę Wolności zaliczyć spacer po Chinatown, Central Parku i SoHo. I oczywiście konieczna jest panorama miasta ze 102. piętra Empire State Building oraz zakupy na Piątej Alei!

mecz baseballowy w NY - ATJ Lingwista

Obóz językowy USA do Nowego Jorku trwa 3 tygodnie. Ma bardzo bogaty program i skupia się na najważniejszych atrakcjach „Wielkiego Jabłka” wraz ze świetną zabawą w jednym z najlepszych parków atrakcji Six Flags z szybkimi kolejkami górskimi.  Udział w obozie pozwoli na oswojenie się z językiem na co dzień.

grupa ATJ Lingwista - widok na Manhattan kursy językowe w Nowym Jorku ATJ Lingwista (9) oboz jezkowy NY - grupa na Brooklyn Bridge - ATJ Lingwista obozy USA ATJ Lingwista1 obozy w USA ATJ Lingwista (2) Statuła Wolności ATJ Lingwista (11)