1ATJ Linwista oferuje podróżne, które są pełne niesamowitych wspomnień. Oprócz już opisanych na naszym blogu wyjazdów do Stanów Zjednoczonych, organizuje także podróże w Europie. Wśród swojej oferty, proponuje m.in. kurs języka włoskiego w Mediolanie.

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO W MEDIOLANIE:

Mediolan to drugie największe miasto we Włoszech. To niezwykle dynamiczna, modowa i designowa stolica pięknej Italii. Ponadto w Mediolanie znajduje się wiele historycznych i artystycznych atrakcji: gotycka katedra,obraz Leonarda da Vinci -Ostatnia wieczerza” i słynna opera La Scala.

Szkoła językowa w Mediolanie to budynek wzniesiony w stylu art nouveau. Ma świetną lokalizację, bowiem w samym centrum Mediolanu, na ulicy Corso Buenos Aires w dzielnicy handlowej. Szkoła ta jest jedną z najlepszych szkół języka włoskiego we Włoszech. W swojej ofercie przygotowała szeroką gamę kursów językowych. Co ciekawe, uczestnicy kursu pochodzą z całego świata. Sale, w których odbywają się zajęcia, są wyposażone w sprzęt audio oraz video, a także bezpłatne Wi-Fi.

Kursy standardowe:

  • 20 lekcji w tygodniu,
  • 30 lekcji w tygodniu,
  • 30 lekcji (20 w grupie + 10 One-to-One) w tygodniu.

Kursy kombinowane:

  • 30 lekcji (20 w grupie + 10 One-to-One) w tygodniu.

Kursy indywidualne:

  • 20 lekcji One-to-One w tygodniu,
  • 30 lekcji One-to-One w tygodniu,
  • 40 lekcji One-to-One w tygodniu.

Oprócz zajęć z języka, są również zajęcia organizowane poza szkołą tzw. zajęcia pozalekcyjne. Obejmują one zwiedzanie: zamek Sforzów, pałac królewski, muzea Pinacoteca di Brera, Pinacoteca Ambrosiana, Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz słynną Ostatnią Wieczerzę Leonarda Da Vinci w klasztorze przy Santa Maria delle Grazie, a także wyjazd do Wenecji, Werony czy Santa Margherita Ligure.