Wyrzeźbiony w skale pięciogwiazdkowy Hotel Punta Tragara szczyci się malowniczym położeniem na wybrzeżu wyspy Capri, skąd podziwiać można zapierający dech widok na błękitne morze oraz na legendarny klif Faraglioni.

Zakwaterowanie: hotel dysponuje 44 luksusowymi, przestronnymi pokojami oraz apartamentami, nowocześnie urządzonymi – każdy odznacza się niepowtarzalnym wystrojem. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w każdym pokoju.

Restauracje i bary: Restauracja Monzu serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej. Do dyspozycji Gości także barLa Pergola znajdujący się przy basenie.

Udogodnienia hotelowe: nowoczesne SPA, które oferuje rozmaite masaże i zabiegi pielęgnacyjne z zastosowaniem ekskluzywnych kosmetyków na bazie alg i soli morskiej; 2 odkryte baseny – jeden jest ogrzewany i dysponuje dyszami do hydromasażu.

LOGO - Luxury Travel