W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki czas, kiedy potrzebny jest dobry garnitur. W takiej sytuacji sklepowe garnitury zamienia się na garnitur szyty na miarę –  usługę, w ramach której projektowanie garnituru odbywa się według indywidualnych upodobań.

Garnitury szyte na miarę przede wszystkim dają możliwość indywidualnego dopasowania do wymagań sylwetki oraz preferencji klienta. To idealnie rozwiązanie zwłaszcza dla mężczyzn o nietypowych rozmiarach oraz mężczyzn wymagających. Garnitury szyte na miarę świetnie tuszują niedoskonałości sylwetki, poprawiają jej proporcje. Lepiej wyglądają i zdecydowanie dłużej służą. Wykonane są  z najwyższej jakości materiałów i z największą precyzją. To inwestycja w wygodę i funkcjonalność, co w bezpośredni sposób przekładają się na to, jak prezentujemy się w naszej kreacji.

Garnitur szyty na miarę wzbudza pozytywne emocje w wielu sytuacjach zawodowych i prywatnych. W pewnych kręgach biznesowych w gotowych ubraniach nawet nie wypada się pokazywać.

Jak przebiega proces powstawiania garnituru szytego na miarę? Najpierw spotykasz się z krawcem, który zdejmuje z Ciebie miarę. Wspólnie wybieracie tkaninę, omawiacie krój garnituru – jego przeznaczenie oraz Twoje oczekiwania. Kolejne spotkanie to pierwsza przymiarka, a następne zależą już od ilości poprawek, mające na celu idealne dopasowanie garnituru do Twojej sylwetki. Dzisiaj istnieje również usługa, która zapewnia dojazd krawca do domu czy biura. Termin uszycia takiego garnituru jest różny, ale zazwyczaj trwa od 4 do 12 tygodni.

Cena uszycia garnituru na miarę zależy od wielu czynników takich jak: miejscowości, w której szyty jest garnitur, rodzaju materiału użytego do szycia garnituru, jego kroju a także tego, z usług jakiej pracowni korzystamy. Można dostać garnitury za około 2 tysiące, a także 10 tysięcy.

Garnitur szyty na miarę posiada same zalety. Gwarantujemy, że garnitur szyty na miarę sprawi, że zapomnicie o sklepowych.

Szkoła Męskiego Stylu również oferuje garnitury szyte na miarę w usłudze door to door – serdecznie zapraszamy do współpracy.