Wybór prezentu to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli zależy nam, aby osoba obdarowywana była w pełni zadowolona. Prezent dla dziewczyny stanowi dla Ciebie problem? Nie martw się! Dziś przygotowałyśmy dla Was przegląd najlepszych spersonalizowanych prezentów dla kobiet.

Kobiety przykładają wagę do wszelkiego rodzaju okazji. Jednak warto je również zaskoczyć i dać upominek nawet w zwykły dzień. Tak po prostu bez okazji. Wybór masz ogromny: biżuteria (kobiety lubią błyskotki), kosmetyki, odzież. Jednak są to oklepane prezenty.  Jeśli chcesz zaskoczyć swoją ukochaną i kompletnie nie masz pomysłu na prezent, przychodzimy z pomocą! Proponujemy postawić na spersonalizowany gadżet.

Prezenty z możliwością grawerowania sprawią,że każda kobieta poczuje się bez wątpienia wyjątkowo. Grawer sprawi, że prezent będzie indywidualny, stworzony z myślą o Twojej drugiej połówce. Na pewno tym zapunktujesz 🙂 Miły napis na zwykłym kubku czy słoiczku (np. kocham Cię lub Wasza data ślubu) sprawi, że najzwyklejszy prezent stanie się wyjątkowo. I choć prezent dla dziewczyny wydaje się być dość trudny, nie panikuj! Wystarczy, że wejdziesz na stronie sklepu MyGiftDna i wybierzesz kategorię „prezenty dla dziewczyny” i możesz wybierać wśród wielu ciekawych propozycji. Wystarczy przez chwilę się zastanowić, czego najbardziej Twoja luba potrzebuje, a następnie spersonalizować upominek. My dziś przedstawiamy kilka propozycji ze sklepu.

TACA ŚNIADANIOWA:

Nie ma nic piękniejszego od śniadania do łóżka, zrobionego i podanego przez ukochanego mężczyznę. Jesteśmy pewne, że ten prezent to strzał w 10! Postaw również na jakieś romantyczne hasło lub Wasze imię i np. datę ślubu. To bardzo romantyczne.

SŁOIKI:

Miłośniczkom zdrowego stylu życia, a przede wszystkim koktajli, koniecznie kup grawerowany słoik! Taki drobiazg z imieniem osoby obdarowywanej to fajny pomysł na prezent. My jesteśmy za!

NOTES:

Nieodłącznym gadżetem każdej zapracowanej kobiety jest notatnik, w którym może zapisać najważniejsze rzeczy do zrobienia ( w tym oczywiście kino z Tobą ). W związku z tym postaw na notatnik książkowy z grawerem np. „Tu jestem i Cię kotam”. To przesłodki prezent, który z pewnością zadowoli każdą romantyczną duszę.

SKETCH – OBRAZ NA PŁÓTNIE:

Dla artystycznej duszy polecamy obraz w stylu Sketch – Wasze zdjęcie nakreślone pociągnięciem ołówka. Wybierz Wasze wspólne zdjęcie np. z jakieś podróży lub sesji (jeśli taką robiliście). Znajdź jeszcze odpowiednie miejsce na ścianie, najlepiej w sypialni. Twoja ukochana z pewnością będzie zachwycona takim pomysłem!

A Wy drodzy Panowie co sądzicie o spersonalizowanych prezentach?