Masz problem z wyborem prezentu na urodziny swojej mamy? Nie masz pojęcia co jej kupić, aby trafić z prezentem? Nie przejmuj się! Dziś prezentujemy kilka pomocnych wskazówek, które odpowiedzą na pytanie jaki prezent na 50 urodziny mamy warto kupić.

Jaki prezent na 50 urodziny mamy?

Wybór odpowiedniego prezentu dla mamy , choć wydaje się oczywisty, wcale nie jest prosty. Znamy nasze mamy najlepiej i wiemy co lubią. Jednak jako, że jest to osoba wyjątkowa, to chcemy, aby i upominek był niebanalny i wyjątkowy. Kupując prezent warto, aby nie tylko trafiał w gusta osoby obdarowywanej, ale był jednocześnie funkcjonalny i praktycznym i służył przez dłuższy okres. Jednocześnie dobrze, aby był nietuzinkowy. Takie połączenie oferuje sklep MyGiftDNA, który zmienił zwykłe prezenty w magiczne. A to wszystko za sprawą możliwości spersonalizowania podarunku. Przedstawiamy Wam naszą listę upominków na 50 urodziny mamy.

Taca śniadaniowa

Taca śniadaniowa to bardzo oryginalny pomysł na prezent na urodziny mamy. Wybierz taką z napisem „najlepsza mama na świecie”. Pamiętaj, żeby dodatkowo przygotować mamie śniadanie.. 🙂 Będzie miło zaskoczona! Taca wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna sosnowego w kolorze ciemnego brązu. Jej wymiary to 50×30 cm. Dodatkowo posiada nóżki, które można złożyć 🙂

Jaki prezent na urodziny mamy

Zestaw drinkowy

Niebanalny pomysł na prezent na 50 urodziny mamy o… zestaw drinkowy! W sklepie MyGiftDNA masz kilka drinków do wyboru np. sex on the beach, pinacolada. Co więcej, do każdego zestawu dołączona jest wygrawerowana szklanka, która będzie służyć przez długie lata. Taki napis mamie na pewno się spodoba i wywoła uśmiech na jej twarzy 🙂 Ale na tym się nie kończy 🙂 Do zestawu koniecznie zrób ulubione danie mamy lub przekąski, wybierz ciekawą komedię i spędź z mamą cały dzień, najlepiej pod kocem. Taki dzień zapamięta do końca życia 🙂

Jaki prezent dla mamy

Kartka z życzeniami

W dniu 50-tych urodzin nie może zabraknąć kartki z życzeniami. Żeby nie było nudno, postaw na kartkę z własnymi życzeniami, a do tego możliwością dodania zdjęcia np. swojego i mamy. To nie tylko fajny dodatek do prezentu, ale piękna pamiątka. Jesteśmy przekonane, że Twoja mama wzruszy się na jej widok 🙂

prezent na 50 urodziny mamy

Kubek

Kolejny ciekawy pomysł to spersonalizowany kubek z fajnym napisem np. „Potwornie fajna mama”. która mama nie chciałaby go dostać? 🙂 Możesz również mamie umilić picie porannej kawy, wybierając kubek z napisem „Hej piękna! Będziesz miała dziś cudowny dzień”. Od razu lepiej będzie się funkcjonowało 🙂

Sprawdźcie również wpis jaki prezent na 50 urodziny taty 🙂