Zbliżają się urodziny taty i szukasz dla niego prezentu? Nie wiesz jaki prezent na 50 urodziny taty? Nie martw się! Dziś kilka naszych propozycji .

Jaki prezent na 50 urodziny taty?

Okrągłe urodziny taty to okazja do podarowania mu naprawdę wyjątkowego prezentu. Za szukanie warto wziąć się już nieco wcześniej. Wybierając prezent dla swojego taty, pamiętaj, aby był on funkcjonalny i praktyczny. Jeśli lubisz niebanalne rozwiązania, postaw na spersonalizowane prezenty, które dzięki możliwości wygrawerowania na nich tekstu lub imienia, będą indywidualne i wyjątkowe. Takie prezenty oferuje sklep MyGiftDNA, w którym znajdziesz szeroki asortyment. Specjalnie dla Was, dla ułatwienia, przygotowałyśmy listę prezentów, które z pewnością przypadną do gustu Waszym tatom 🙂 Zapraszamy również na wpis jaki prezent na 50 urodziny mamy.

Kieliszki z grawerem

Eleganckie kieliszki do wódki to świetny pomysł na prezent dla dobrego gospodarza. Dodatkowo masz możliwość dodania na nich np. imię swojego taty. Kieliszki są wykonane z bezbarwnego szkła przez producenta szkła KROSNO,, o pojemności 40ml.

prezent na 50 urodziny taty

Zestaw do grilla

Twój tata to prawdziwy pasjonat grilla? Jeśli tak, koniecznie podaruj mu spersonalizowany zestaw do grilla w skład którego wchodzą:

  • Szczypce
  • Łopatka z otwieraczem
  • Pędzelek
  • Duży nóż do mięsa
  • Widelec do mięsa

Kupując zestaw na MyGiftDNA masz możliwość spersonalizowania prezentu  np. w postaci napisu „Król grilla jest tylko jeden” i imię taty. Tata z pewnością będzie zadowolony z takiego upominku.

Jaki prezent na 50 urodziny

Kubek SUPER TATA

Nie ma wątpliwości, że każdy tata potrzebuje podładować baterie poprzez kawę. A kawę najlepiej pić w ulubionym kubku. Jeśli Twój tata to prawdziwy kawosz, podaruj mu kubek z napisem „superkawa super taty”. Jesteśmy przekonane, że pijąc kawę takim kubku, baterie zostaną naładowane i wywoła on uśmiech na twarzy tatusia:)

Jaki prezent na urodziny taty

Kufel do piwa

Szklany kufel o pojemności około 670ml to idealna propozycja prezentu dla ojca., który przyda się podczas wspólnego oglądania meczu. W tym przypadku również można spersonalizować produkt o napis, a także imię. Dzięki temu prezent jest indywidualny. Dodatkowo, sklep MyGiftDna oferuje grawer z ciekawym tekstem np. „Pan i władca wszechświata” oraz imię. Taki kufel z pewnością będzie się wyróżniał podczas spotkania z kumplami na karty czy oglądanie meczu ulubionej drużyny. Grawer wykonywany jest techniką laserową, dzięki czemu jest wykonany z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Taki kufel można myć w zmywarkach.

Jaki prezent dla taty

Kartka z życzeniami

Do prezentu nie zapomnij dołączyć kartki z życzeniami. Ale, żeby nie było nudno, to wybierz kartkę spersonalizowaną np. z możliwością dodania zdjęć. Postaw na wspólne zdjęcie z tatą . To będzie wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju kartka i pamiątka na całe życie!

A Wy co sądzicie o takich spersonalizowanych prezentach?