Bare Care to peeling stworzony specjalnie dla kobiet. Delikatnie i dokładnie złuszcza naskórek, nawilża i wygładza, pozostawiając skórę gładką, bardziej elastyczną. 

Nasza skóra potrzebuje odzywienia przez cały rok, niezależnie od pory roku. Dlatego należy ją odpowiednio pielęgnować. Oprocz kremów nawilżający, niewątpliwie ważne jest sięgnie po peelingi. My stawiamy na kawowy Bare Care, który dostaniecie tutaj.

Kawowy peeling to idealna propozycja ja dla Pań, które uwielbiają kawę. Do najważniejszych cech Bare Care należy:

  • lepsze ukrwienie
  • sprężystość
  • odżywienie
  • nawilżenie
  • odżywienie
  • ujędrnienie
  • oczyszczenie
  • nietestowany na zwierzętach

Jak aplikować peeling??

Peeling aplikujemy na ciało po jego zwilzeniu pod prysznicem. Następnie nakładamy peeling i scierany go okrągłym ruchami po ciele. Masujemy ciało i skupiamy się przede wszystkin na najbardziej problematycznych partiach, jak uda, brzuch, pupa.

Regularne stosowanie Bare Care ponaga w walce z cellulitem i rozstępami. Skóra staje się gładka i miękka. Zawarte w peelingu oleje dbają o nawodnienie i nawilżenie skóry. Jeśli jeszcze nie znacie Bary Care, czas się poznać!