Powoli żegnamy lato i zaczynamy przygotowania do sezonu jesień/zima. W naszym nowym cyklu postów, będziemy pokazywać kolekcje największych domów mody na najbliższy sezon. Na początku kilka słów o kolekcji Prady i Gucci.

W męskiej kolekcji jesień-zima 26/2017 Miuccia Prada stawia na ciemne barwy oraz brąz. Wśród jesienno-zimowych propozycji możemy zobaczyć patchworkowe sweterki, koszule we wzory oraz tweedowe marynarki. Nie zabrakło również długich płaszczy. Całą kolekcję uzupełnia kampania z udziałem Eddiego Redmyayne. Zdobywca Oskara za film „Teoria wszystkiego” stanął przed obiektywem Craiga McDeana.

klekcja męska prada 1 kolekca męska prada

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że kolekcja Gucci jesień-zima 2016/2017 (zarówno męska jak i damska), wyróżnia się. W najnowszej kolekcji Alessandro Michele lansuje eklektyzm. Znajdziemy tutaj sporo kolorów, klasycznych jak i mocniejszych, odważniejszych, a także mnogość wzorów. Nie zabrakło ekscentrycznych dodatków, takich jak chociażby buty z futrem czy sneakersy z kryształkami lub czapki z pomponami. Na pierwszy plan wysuwają się lata 70, które uwielbia główny projektant. Najnowsza kolekcja jest połączeniem intelektualnej mody z niszową kulturą. Humorystyczne motywy ( np. ze Snoopym) pokazują, że marka ma dystans. Nam bardzo się podoba takie podejście, a Wam?

kolekcha męska gucci