Wiele osób wyznaje w modzie zasadę: „im mniej, tym lepiej”. Czy tak samo jest w przypadku męskiej biżuterii? Którą wybrać? Dziś odpowiemy na pytanie.

Odpowiednio dobrana biżuteria i dodatki zapewnią subtelność, które w połączeniu z elementami garderoby stworzą idealną całość. Dziś przedstawiamy Wam delikatne dodatki, które podkreślą stylizację.

Zegarek:

Nie ma wątpliwości, że zegarek już dawno pełni funkcję nie tylko odmierzania czasu, ale i wizualną. Świetnie komplementuje strój i dodaje klasy. Pamiętajcie tylko, aby wybrać odpowiedni model do stylu!

Spinki do mankietów:

Spinki do mankietów to niewątpliwie męski, elegancki i ponadczasowy dodatek, który doda szyku elegancji.

Męski pierścionek:

Męskie pierścienie to interesujący element, ponieważ zazwyczaj stanowi coś znaczącego. Zazwyczaj noszone pierścionki został podarowane jako specjalny prezent lub są związane z wydarzeniem.

Spinki do krawata:

Spinki do krawata są niedoceniane w Polsce. Mówiono nawet, że nie przystoi ich zakładać, ponieważ mogą oznaczać ,że krawat zwyczajnie mężczyźnie przeszkadza. Jednak oprócz funkcji utrzymywania krawata, świetnie sprawdzają się jako dodatek do stroju.

cufflinks-925004_1920

Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak sprawnie dobrać dodatki? Zapraszamy na pełne szkolenie z zakresu dla gentelmenów. Więcej informacji znajdziecie na  stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl.