Latem i wiosną  dominują luźne i zwiewne tkaniny. Nie może więc zabraknąć tiulowej sukienki, która stanowi must have w tym sezonie. Sukienki tiulowe dodają gracji i uroku każdej kobiecie. Zazwyczaj zakładamy je jedynie od święta, ale dobrze sprawdzają się i na co dzień!

Tiulowe sukienki zaproponowali w tym sezonie m.in. Galliano, Valentino oraz Dior. Lubimy je nie tylko dlatego, że są zwiewne i lekkie, ale subtelnie eksponują ciało. W tym sezonie przezroczystości znów są na topie i skłaniają nas do zabawy warstwami ubioru. Ponadto, tiulowe sukienki sprawiają, że wyglądamy jak księżniczki. Najczęściej wybieramy je w wersji koktajlowej – na śluby, eleganckie przyjęcia, bądź inne uroczystości wymagające stroju wieczorowego. Jednakże możemy je nosić na co dzień, nie tylko w stylu romantycznym, ale rockowym, czy nawet w sportowym, zakładając trampki. Wszystko zależy od tego, który styl jest nam bliższy. W wersji rockowej świetnie sprawdza się czarna, tiulowa sukienka, zestawiona z ramoneską i mocnym obuwiem np. botkami. Taki zestaw możesz urozmaicić torebką z ćwiekami. Ciekawą alternatywę dla sukienek, stanowią spódnicę. W zależności od połączenia z góra, możemy uzyskać ciekawą stylizację w różnych stylach. Na sukienkę tiulową postawiła blogerka Sandicious, a spódnice wybrała Natalia i Beata.

 tiul