Kkolorowe naszywki mogą ozdabiać nie tylko jeans, ale każdy rodzaj materiału. Znajdziemy je nie tylko na spodniach, ale na każdym elemencie garderoby: kurtkach, płaszczach, sukienkach, a także dodatkach: plecakach czy torbach. Trend lansowany był m.in. przez Marca Jacobsa. W jego kolekcji pojawiły się plecaki, espadryle z naszywkami.

stylizacje z naszywkami

Naszywkowy zawrót głowy

W tym sezonie stawiamy szaleństwo i wracamy do czasów dzieciństwa stawiając na naszywki! Ma być intensywnie, ale z umiarem 🙂 Co za dużo, to nie zdrowo! Co więcej, trend  ten daje nam pole do popisu! Możemy kupić naszywki i przyczepić je wedle uznania. Dzięki temu możemy nadać nowe życie starym ubraniom. Nie ma wątpliwości, że naszywki dodają naszym rzeczom unikalnego charakteru.

Jak nosić naszywki?

Doskonały wybór będą stanowiły modne kurtki jeansowe z naszywkami. Jeansy świetnie sprawdza się z basicowym t-shirtem. Świetne połączenie będzie stanowiła jeansowa spódnica i katana z naszywkami. Zaś jeansowe tuniki i sukienki to idealne zestawienie na wyjście. Połącz ją ze szpilkami albo trampkami! Jeśli nie do końca jesteś przekonana do tego trendu, postaw na dodatek z naszywkami i to z ich małą ilością. Pamiętaj również, żeby reszta elementów odzieży była stonowana. To naszywki mają grać pierwsze skrzypce! A dziś propozycja od Sandicious, Kingi oraz Karyn.

Stylizacja damska naszywki

Nie ma wątpliwości, że naszywki wróciły do łask! Nam najbardziej podobają się na jeansie. Nasza dzisiejsza propozycja to szorty, top i katana jeansowa z naszywkami. Do tego stylowe okulary.