W tym sezonie kolorowe naszywki ozdabiają nie tylko jeans, ale każdy rodzaj materiału. Znajdziemy je nie tylko na spodniach, ale na każdym elemencie garderoby: kurtkach, płaszczach, sukienkach, a także dodatkach: plecakach czy torbach. Trend lansowany jest m.in. przez Marca Jacobsa. W jego kolekcji pojawiły się plecaki, espadryle z naszywkami.

 W tym sezonie stawiamy szaleństwo i wracamy do czasów dzieciństwa stawiając na naszywki! Ma być intensywnie, ale z umiarem 🙂 Co za dużo, to nie zdrowo! Co więcej, trend  ten daje nam pole do popisu! Możemy kupić naszywki i przyczepić je wedle uznania. Dzięki temu możemy nadać nowe życie starym ubraniom. Nie ma wątpliwości, że naszywki dodają naszym rzeczom unikalnego charakteru. Doskonały wybór będą stanowiły modne bomberki z naszywkami. Jeansy świetnie sprawdza się z basicowym t-shirtem. Świetne połączenie będzie stanowiła jeansowa spódnica i katana z naszywkami. Zaś jeansowe tuniki i sukienki to idealne zestawienie na wyjście. Połącz ją ze szpilkami albo trampkami! Jeśli nie do końca jesteś przekonana do tego trendu, postaw na dodatek z naszywkami i to z ich małą ilością. Pamiętaj również, żeby reszta elementów odzieży była stonowana. To naszywki mają grać pierwsze skrzypce! A dziś propozycja od Sandicious, Kingi oraz Karyn.