Michael Kors zaprezentował swoja kolekcję wiosna-lato 2017 na nowojorskim tygodniu mody. W najnowszej kolekcji projektanta znalazło się miejsce na hippisowskie kwiaty, zwiewne ubrania, ale również klasyczne trencze i wieczorowe suknie.  Kobieta Korsa nadal jest elegancka i pełna seksapilu. Inspiracją do stworzenia wiosennej kolekcji był styl Barbary Stanwyck, Katharine Hepburn oraz Kim Basigner. Pokaz otworzyła Joan Smalls. Ubrana w granatową sukienkę z wysokim rozcięciem, sandały na platformie i szeroki, skórzany pasek dała przedsmak całej kolekcji. Na wybiegu pojawiła się także Kendall Jenner, Julia Nobis, Bella Hadid i Grace Hartzel. Kolekcja bazowała na kontrastach: od męskich trenczy, przez oversizowe kardigany, po obszerne kobiece, kwiatowe wzory.  Modelki nosiły koszule z falbanami, crop topy czy  żakiety z pasem podkreślającym talię. Pojawił się również strój kąpielowy zdobiony kryształami, wykończony szerokim paskiem i krótką spódniczką z falbankami. Wśród kolorów dominowała klasyka: granat, biel, czerń, ale pojawiła się również sorbetowa pomarańcz, odcienie brązu, różu, soczysta zieleń czy tez wyrazisty błękit. Zaś we wzorach dominowała kwiatowa deseń. Całemu pokazowi towarzyszy ka muzyka na żywo – śpiewał Rufus Wainwrigh. Pokaz z pewnością zostanie w pamięci m.in. ze względu na upadek Belli Hadid- siostry Gigi. Poniżej przedstawiamy niektóre z projektów.