Maj to miesiąc miłości, magiczny czas dla zakochanych. Jesteś singielką? Nic straconego! Dziś podpowiemy Ci jak uwieść faceta.

Kobiety, które są same, często zadają sobie pytania: Co sprawia, że kobieta staje się atrakcyjna dla mężczyzny? Jak zwrócić na siebie uwagę i co zrobić, aby rzucić faceta na kolana? Co prawda liczy się przede wszystkim nasza osobowość. Jednakże dozwolone są pewne triki, dzięki którym zainteresujesz potencjalnego przyszłego męża.

Mowa ciała:

Mowa ciała jest szczególnie ważna w bliskich relacjach między ludźmi. W całkowitym przekazie wysyłanego przez nas komunikatu, same słowa decydują jedynie w 7 %.  Aż 55 % stanowią za to sygnały niewerbalne, a 38 % – ton głosu. W związku z tym warto opanować mowę ciała od podstaw.

Usta:

Usta staraj się mieć nieznacznie rozchylone. Delikatnie przygryzaj dolną wargę oraz dotykaj jej językiem. Rób to niby od niechcenia. Najważniejsze, aby wyglądało to zupełnie naturalnie. Kształt ust kojarzony jest podświadomie przez mężczyzn z inną, bardziej intymną częścią ciała kobiety.

Włosy:

Baw się włosami – to stosunkowo prosty i powszechny trick uwodzenia.  Przeczesuj je dłonią, zakręcaj kosmyczki na palcu. Jeśli masz długie włosy, odgarnij je, aby widoczna była szyja, bowiem to jedno z najbardziej erogennych miejsc ciała.

Spojrzenie:

Oczy są zwierciadłem naszej duszy, ujawniają nasze emocje. Spojrzeniem uwodzimy i prowokujemy. Jeśli chcesz sprawić wrażenie uległości i niewinności, spoglądaj niewinne ze spuszczonym wzrokiem. Natomiast jeśli chcesz zaintrygować mężczyznę, staraj się patrzeć głęboko spod półprzymkniętych powiek. Zainteresowanie wyraża się także trzepotaniem rzęs, będące zalotnym atrybutem kobiecego spojrzenia. Staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy przez większość czasu.

Zniewalający uśmiech:

Staraj się nie zapominać o uśmiechu , ponieważ działa on jak magnes – przyciąga i poprawia nastrój innych Mężczyźni lubią kobiety uśmiechnięte, zadowolone. Odbierają je ciepło i jako osoby pozytywnie nastawione do życia.

Zapach:

Mężczyzn pobudza i podnieca zapach kobiety. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z perfumami. Nie musisz psikać się od stóp do głów. Wystarczy kropić miejsca za uszami oraz na karku.

Odpowiedni strój:

Powiada się, że nie szata zdobi człowieka. Jednakże ubiór jest bardzo ważny. Przede wszystkim pamiętaj, aby wyglądać schludnie. Ubierz się tak, aby podkreślić swoje atuty, wyglądać seksownie, ale nie wyzywająco i kobieco. Mała czarna albo czerwona sukienka będą świetnym wyborem.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym trikom uwiedziesz tego jedynego.