O długich i grubych rzęsach marzy każda kobieta. Niestety nie wszystkie mogą się nimi pochwalić. Z pomocą przychodzą odżywki do rzęs, które stymulują ich wzrost. Jaką odżywkę do rzęs wybrać? Nasz wybór padł na Kerabione.

Jaką odżywkę do rzęs wybrać? -serum Kerabione

Długie, grube i podkręcone rzęsy to jedno z marzeń każdej kobiety. Matka natura nie każdą Panią obdarzyła pięknymi rzęsami. Obecnie długie rzęsy nie stanowią problemu. Wystarczy wybrać się do kosmetyczki, która je przedłuży. pamiętajmy jednak, ze to sztuczne rzesy, nie nasze. A przecież zależy nam na tym, aby nasze prezentowały się fenomenalnie. Co w takim razie zrobić? Z pomoca przychodzą odżywki do rzęs, które stanowią jeden z obowiązkowych produktów w kosmetyczce kobiety. Odżywki te stymulują wzrost rzęs i wzmacniają je. Dzięki temu rzęsy rosną. Na rynku dostaniemy mnóstwo różnych odżywek. Jaką wybrać? Jedną z ciekawych propozycji, która została przez nas sprawdzona to odżywka do rzęs Kerabione. To pielęgnujące serum o nawilżającej formule. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych, które mają pozytywny wpływ na nasze rzęsy. Ponadto, serum:

 • stymuluje wzrost rzęs,
 • działa wzmacniająco,
 • zagęszcza rzęsy,
 • wydłuża rzęsy.

Odżywka do rzęs Kerabione:

 • zawiera ekstrakty roślinne i witaminy,
 • skutecznie wzmacnia rzęsy oraz brwi,
 • łatwo się nakłada,
 • nie powoduje podrażnienia oczu.

Jaką odżywkę do rzęs wybrać

Jak używać odżywki do rzęs?

Aplikacja odżywki jest banalna. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Wykonaj demakijaż oczu.
 • Nałóż jednym pociągnięciem aplikatora niewielką ilość serum u jej nasady.
 • Stosuj na górną powiekę, a także brwi.

W sytuacji, gdy preparat przedostanie się do oczu, zmyj obficie wodą. Odżywkę należy stosować codzienne przez około 3-8 tygodni. Regularne stosowanie pozwoli zauważyć satysfakcjonujące. Po 8 tygodniach stosowania, warto używać serum 2-4 razy w tygodniu. W ten sposób podtrzymasz efekt.

Pamiętaj, że najważniejsze jest regularne stosowanie odżywki. Tylko dzięki systematycznemu aplikowaniu, możesz spodziewać się satysfakcjonujących efektów. Daj również nam znać w komentarzy, czy stosujesz albo stosowałaś już odżywkę. Jesteśmy ciekawe! A może masz inne skuteczne sposoby na długie i gęste rzęsy?

odżywka do rzęs jaką wybrać