Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to trzeci hotel w Polsce należący do międzynarodowej sieci hoteli Marriott International. Został otwarty na początku czerwca 2015 roku. Hotel szczyci się znakomitą lokalizacją, w samym sercu Gdyni, przy tętniącym życiem, nadmorskim bulwarze, w odległości 350 metrów od piaszczystej plaży. Niedaleko znajdują się obiekty takie jak: Teatr Muzyczny, Centrum Kultury i Rozrywki Gdynia Waterfront, akwarium Gdyńskie.

Hotel posiada 200 pokoi zaprojektowanych z myślą o komforcie i wygodzie, w tym 128 z widokiem na morze. W hotelu znajduje się m.in. Fitness Club z widokiem na Zatokę Gdańską, gabinet masażu, bar oraz restauracja GåRD – Nordic Kitchen. W każdy czwartek w restauracji odbywa się wieczór z muzyką na żywo, a w piątki, w sezonie letnim, gra DJ. Serwowane dania przygotowywane są według tradycyjnych skandynawskich receptur. Hotel posiada również nowoczesne centrum konferencyjne z 9 salami, wyposażone w WIFI oraz naturalne światło, które idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowych. Największa sala mieści ponad 500 osób i posiada piękny, panoramiczny widok na morze oraz taras widokowy. Można w niej urządzić duży event biznesowy, bankiet, a także wesele.

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to również ciekawe miejsce na sesję zdjęciową, o czym mogliśmy się przekonać. Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność współpracować z Hotelem Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront podczas sesji zdjęciowej z jednym z klientów. Efekty możecie zobaczyć poniżej. Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą Hotelu.

SC1_7121 SC1_6956 SC1_6686SC1_6814

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront_restaurant gdncy_phototour10 Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront_foyer Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront_ view from the Premium room Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront_terrace-3rdfloorgdncy_phototour23gdncy_phototour25gdncy_phototour31