W dniach 1-4 czerwca 2016 roku w Berlin ExpoCenter Airport odbyły się Międzynarodowe Targi Lotnictwa oraz pokazy lotnicze ILA Berlin Air Show. Szkoła Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu.

ILA to najstarsze i jedne z największych na świecie targi lotnicze. Prezentują się na nich tysiące wystawców z kilkudziesięciu krajów. W tym roku po raz pierwszy targi odbyły się w innym formacie: krótszym i bardziej zwięzłym. Pierwsze dni były przeznaczone dla fachowców, kolejne dwa – 3 i 4 czerwca – były otwarte dla publiczności, która chciała obejrzeć prezentowane maszyny latające i pokazy lotnicze.

Całej imprezie towarzyszył bogaty program imprez towarzyszących – konferencji, prelekcji, prezentacji. Można było również zwiedzić największe pasażerskie maszyny świata. Podziwiano zarówno najnowocześniejsze maszyny, jak i stare myśliwce z czasów II wojny światowej. Odbywały się także pokazy wojskowych samolotów i śmigłowców. Nie zabrakło tu polskiego akcentu w postaci pokazów polskich MiG-ów. Nie zabrakło nawet popularnych dronów. Każdy z segmentów tematycznych (lotnictwo cywilne, astronautyka, obronność i bezpieczeństwo, helikoptery, maszyny bezzałogowe, centrum dostawców, centrum kariery) miał do zaoferowania własne atrakcje.

Szkoła Męskiego Stylu bardzo dziękuje za zaproszenie na targi. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wydarzenia.

1 2 3 4 5 6 8 9  11     12    13     14